Çiçek ve Çikolata
Hediye ve Milyonlarca Ürün
Filtrele
Sırala
BURADAN
BAŞLAYIN

En Çok Sevilen Lavanta Çeşitleri

Ona hem solmayan hem de mis kokulu bir çiçek mi göndermek istiyorsunuz? ÇiçekSepeti’nin Lavanta tasarımları içerisinde yer alan yüzlerce çiçek alternatifini inceleyerek aradığınız sürprizi bulabilirsiniz! En sevilen lavanta aranjmanları yüzlerce farklı tasarımla ÇiçekSepeti’nin Lavanta sayfası içerisinde sizleri bekliyor!

Tüm Sevdiklerinize Gönderebileceğiniz Mis kokulu Lavantalar

Çiçek bakımı konusunda kendine güvenmeyenler, solmayacak ancak canlılığını sergileyen çiçekler isteyenler, evi çiçek yetiştirmeye uygun olmayanlar ya da sadece mis gibi lavanta kokusu ile güne başlamak isteyenler için ÇiçekSepeti’nin Lavanta sayfasında bir araya getirilen tüm bu çiçek tasarımları, hem sizin hem de sevdiklerinizin günlerine enerji katacak. Oldukça uzun süre kokusunu muhafaza edebilmesi ile diğer kuru çiçeklerden ayrılan kuru lavantalar, birçok çiçek aranjmanı ve tasarım çiçekler içerisinde kendilerine yer buluyor.

Ev dekoru veya hediyelik çiçek olarak kullanılmalarının yanında son yıllarda gelin buketleri içerisinde de sıklıkla yer alan lavantalar, nişan masalarının da vazgeçilmezleri olarak görev alıyor. Canlı veya yapay çiçekler ile birlikte aranje edilebilen lavantalar tek başlarına da buket halinde, saksı veya vazolarda tasarlanıyor.

Lavantalar kurutularak tasarımlar içerisinde kullanılan bitkiler olmaları sebebi ile yaz, kış fark etmeksizin dört mevsim boyunca tercih edilebiliyor. Siz de lavanta buketlerini, özel tasarım saksı ve vazolar içerisinde hazırlanan lavanta aranjmanlarını, içerisinde lavantaların yer aldığı 3’lü çiçek aranjmanlarını ve çok daha fazlasını bu sayfa içerisinden inceleyebilir, dilerseniz kendi evinizin dekorasyonunu tamamlamak için dilerseniz sevdiklerinize mis kokulu sürprizler sunmak için satın alabilirsiniz.

Sevdiklerinizin doğum günlerinde özel tasarım saksı içerisinde hazırlanmış küçük boy bir lavanta tasarımı seçebilir, kokusu ile huzur bulacağı bir hediye ile yakınlarınızı memnun edebilirsiniz. Yeni iş tebrikleriniz için lavantaları tercih ederek ofis masasının üzerinden gün boyu harika kokusu ile sizi hatırlatacak bir çiçek gönderebilirsiniz. Yıldönümleriniz ve romantik günler için yanında farklı çiçekler ile tamamlanmış 3’lü bir lavanta aranjmanı tercih edebilir, onun için geleceği, geçmişi ve içerisinde bulunduğunuz anı simgeleyen bir jest sunabilirsiniz.

Anneler Günü, Öğretmenler Günü ya da Babalar Günü gibi birçok kişinin aynı anda kutladığı manalı günlerde sevdiklerinize farklı çeşit bitkilerle tamamlanan lavanta buketlerini gönderebilir, tüm bu lavanta çeşitleri ile düşünülmüş, ince sürprizler hazırlayabilirsiniz.

Her Dönemin Sevilen Çiçeği Lavanta

En çok sevilen ve beğenilen kokulardan biri olması sebebi ile lavanta hayatımızın her alanında yer alıyor. Parfümlerde, oda kokularında, kişisel bakım ürünlerinde, temizlik ürünlerinde ve daha birçok üründe tercih edilen lavantalar, mis kokuları ile evlerimizin ve ofislerimizin vazgeçilmezleri arasından yıllardır çıkmıyor. Hepimizin aşina olduğu bu koku sakinleştirici etki yaratarak stres ve yorgunluk gibi gündelik hayatın yarattığı sorunların azalmasına katkı sağlıyor.

Çok sevilen lavanta fiyatları ise oldukça geniş bir aralığa sahip. Fiyatlandırmalar lavanta buketinin büyüklüğüne, tasarımın türüne ya da birlikte kullanılan diğer çiçeklere göre değişebiliyor. Ancak ÇiçekSepeti’nin lavanta sipariş sayfası içerisinde yer alan çeşitli lavanta modelleri, her bütçeye uyum sağlayacak şekilde düşünülerek hazırlanıyor.

Siz de dilediğiniz her an hem bütçenize uygun hem de zevkinizi yansıtan bir tasarımı ÇiçekSepeti’nden satın alabilir, sevdiklerinize lavanta gönderebilirsiniz. Alışverişinizi cep telefonu veya tablet cihazlarınızdan mobil uygulama ile ya da web sitemiz üzerinden gerçekleştirebilir, hızlı ve güvenilir alışverişinin keyfini sürerken çiçek gönderimizinizi tamamlayabilirsiniz.