İPTAL
Buradan başlayın

Gönderim yapmak istediğiniz mahalleyi

ya da AVM, Hastane, Okul, Plaza

gibi noktaları yazabilirsiniz.

Filtrele

Gönderim Yeri Seçin

Le Cardes ÇiçekSepeti'nde!

Le Cardes, afrodizyak parfümlerin içerisindeki feromon maddesini en iyi şekilde harmanlayıp ortaya kendi özel formülünü çıkarmıştır. Parfümleriyle kısa sürede bilinen markaların arasından sıyrılmayı başarmıştır.

Kadın ve erkek parfümünde kendine has kokular söz konusu olduğunda akla ilk gelen markalardan birini olmayı başaran Le Cardes ürünlerini ciceksepeti.com ve ÇiçekSepeti mobil uygulaması üzerinden keşfedebilir, her mevsim sonsuz bir yaz yaşatacak tüm ürünlerden tarzınıza en uygun ürünü seçebilirsiniz.

Duyguları Ateşleyen Le Cardes Kokuları

Kokuların atmosfer yaratan gücüne inanan ve sürekli yeni duygular arayışında olanların tercihi Le Cardes ürünleri, hem gece hem de gündüz size eşlik edebilecek notalardan oluşur. Şıklığınızı tamamlayacak ve kimliğinizle özdeşleşecek Le Cardes ürünlerini ÇiçekSepeti ile keşfedebilir, kendiniz ya da sevdikleriniz için satın alabilirsiniz. Kokular, kendinizi ya da sevdiklerinizi beklenmedik hediyelerle şımartmak istediğinizde her zaman en iyi seçeneklerden biridir. Bir de Le Cardes ürünlerinin karşı konulamaz içeriği düşünüldüğünde benzersiz bir hediye olarak anılarınızda yer edebilir.

Le Cardes, duyguları ateşleyen kokuları, ustalık ve kaliteli hammaddeleri bir şişede topluyor. En güzel hammaddelerden şişenin tasarımına, kokuların ilham verici dünyasından şehvetli veya ışıltılı bir iz oluşturmaya kadar tüm deneyimleri yaşatan Le Cardes ürünlerini keşfetmek için hemen ÇiçekSepeti'ni ziyaret edebilirsiniz. Zevkinize ve sevdiklerinizin tarzına en uygun Le Cardes ürünlerini kapınıza teslim edilecek şekilde online satın almak için sizi ÇiçekSepeti'ne bekliyoruz.

KAPAT

Göndereceğiniz adrese en yakın mahalle, okul, hastane, plaza, AVM gibi noktaları yazabilirsiniz.