İPTAL
Buradan başlayın

Gönderim yapmak istediğiniz mahalleyi

ya da AVM, Hastane, Okul, Plaza

gibi noktaları yazabilirsiniz.

Filtrele

Gönderim Yeri Seçin

Led Işıklar

Ev dekorasyonuna etkili dokunuşlarda bulunan led ışık modelleri, birbirinden farklı özelliklere sahiptir. Üstelik bu ürünler her tasarım fikrine uygun seçenekler sunar. Evinizin dilediğiniz alanında istediğiniz dekoratif ışıklandırmayı sağlayan led ışıklar, farklı uzunluk ve renk seçenekleriyle uygun fiyatlı seçenekler içerir. Kitaplık, yaşam ünitesi ve perde gibi birçok alanda değerlendirebileceğiniz led ışıklar içerisinde farklı tasarımlarla karşılaşırsınız. Birbirinden özel tasarımların kullanıldığı led ışıklarla aradığınız dekoru yaratan bir aydınlatmaya sahip olabilirsiniz. Tek renk seçeneklerinin yanı sıra renk kontrolü yapabileceğiniz RGB özellikli led ışık modelleri ve çok daha fazlası ÇiçekSepeti ile bir tık uzağınızda!

Ev Dekorasyonunu Renklendiren Led Işıklar

Özellikle evlerin salonlarında, akşam saatlerinde istenen loş ve huzurlu ışığı led ışıklar ile sağlayabilirsiniz. Farklı uzunluklardaki modeller sayesinde, aydınlatmada kullanacağınız alan için uygun boyuta sahip bir ürün bulabilirsiniz. İhtiyaç duyduğu enerjiyi şebeke elektriğinden karşılayan modellerin yanı sıra pilli ürünler de geniş hareket alanı için sizlere işlevsellik sağlar. Yılbaşı veya özel günler için kullanabileceğiniz pilli led ışıkları; yılbaşı ağacı, masa, tablo veya başka birçok alanda değerlendirebilirsiniz. Led ışıklandırmalar aynı zamanda, işletmelerde ürünleri öne çıkaran bölgesel ışıklandırmalar için de oldukça kullanışlı seçeneklerdir. Vitrin veya duvar raflarında değerlendirebileceğiniz led ışıklar içerisinde bulunan kumandalı ürünler sayesinde, ışığı kolaylıkla açıp kapamanın yanı sıra ışık şiddeti ve renk seçeneği gibi özelleştirmeleri de kolaylıkla yapabilirsiniz.

Estetik Tasarımlı Led Işık Modelleri

Modern evlerin aydınlatılmasında estetik ayrıntılar yaratan led ışık modelleri, birbirinden özel tasarımlara sahip birçok ürün içerir. Sevdiğiniz insanlarla fotoğraflarınızı oldukça şık bir şekilde bir araya toplayan mandal led ışık modellerini duvar dekorasyonunda değerlendirebilirsiniz. Led ışıklı ipler üzerindeki mandallara tutturduğunuz fotoğraflarınız, loş ışıklar arasında oldukça estetik bir görünüme sahip olur. Yılbaşı için özel olarak tasarlanan ve şık görünüşleriyle her daim kullanabileceğiniz led ışıklar içerisinde; kardan adam, kartopu, ay ve yıldız gibi birçok tasarım bulunur. Evinizin penceresinde, çam ağaçlarında ve uygun gördüğünüz birçok noktada özel tasarımlı led ışıklar ile şık ayrıntılar yaratabilirsiniz. Şerit led ışıkların yanı sıra, özel dizilimlere sahip ürünleri de farklı dekoratif fikirler için değerlendirebilirsiniz. Ev içerisindeki geçişlerde tercih edebileceğiniz saçaklı led ışıklar, yan yana dizili düzensiz uzunluklara sahip led ışık ipleri ile ışıktan bir saçak yaratır. Perdeler üzerinde kullanılmak üzere üretilen saçaklı led ışıklandırmalar da uzun genişlik ve yüksekliğe sahip seçenekleriyle ÇiçekSepeti’nde!

Led Işıklı Şık Dekorasyon Ürünleri

Ev dekorasyonunun vazgeçilmez parçalarından birini de ışıklı biblo ve süs eşyaları oluşturur. Evinizde estetik ayrıntılar yaratan ışıklı dekoratif ürünler içerisinde, led ışığın loş ve samimi dokunuşunu içeren birbirinden farklı seçenekler mevcuttur. Bu ürünler arasında yer alan led ışıklı fanusları yaşam ünitesinde, kitaplık veya konsolda değerlendirebilirsiniz. Duvar dekorasyon ürünlerinde sıkça tercih edilen ve modern evlere yakışan minimalist çizgili led ışıklı ürünler de seçenekleriniz içerisinde yer alabilir. Minimalist çizgilere sahip hilal formundaki ay gibi ürünlerin yanı sıra hortum led ışıklarla sizler de yaratıcılığınızı gösterebilirsiniz. Kar küreleri, özel tasarımlara sahip biblolar ve fotoğraf çerçevesi gibi birçok üründe led ışık özellikli ürünlere sahip olabilirsiniz.

Araba dekorasyonu içerisinde de led ışıklar oldukça hoş ayrıntılar yaratır. Araç içi led ışık modelleri, ihtiyaç duyduğu enerjiyi araba çakmaklığından karşılayabileceği gibi aracın elektrik devresine montelenerek de kullanılabilir. Araç gövdesinde bulunan çizgilerin etrafında kullanabileceğiniz neon ışıklı aydınlatmalarla aracınızın iç tasarımını ön plana çıkarabilir, loş ve göz yormayan bir aydınlatmaya sahip olabilirsiniz. Araç gövdesi dışında kapılar, koltuk altları veya pedal bölmesi gibi alanların ışıklandırmasında da led ışıkları tercih edebilirsiniz. Birbirinden farklı ucuz led ışık modelleri; ev, iş yerleri veya araba gibi istenen her alanda kullanılabilecek seçenekler içerir. Düşük enerji tüketimi sayesinde pil ile çalışan ürünlerle dahi yeterli bir aydınlatmaya sahip olabilirsiniz. Estetik bir ışıklandırma için ihtiyaç duyduğunuz birbirinden özel led ışık modellerini ÇiçekSepeti’nden sipariş edebilirsiniz!

KAPAT

Göndereceğiniz adrese en yakın mahalle, okul, hastane, plaza, AVM gibi noktaları yazabilirsiniz.