Çiçek ve Çikolata
Hediye ve Milyonlarca Ürün
Filtrele
Sırala
BURADAN
BAŞLAYIN

LED Lambalar

Aydınlatma ürünleri ev ve mekan dekorasyonlarının en önemli unsuru. Doğru seçilmiş bir aydınlatma ile evleri, ofisleri ya da odaları olduğundan daha ferah, derin ya da dinamik kılmak mümkün. LED lamba çeşitleri ise zarif aydınlatma alanları yaratmak için masa üstlerinde, duvarlarda ve raflarda sık sık kullanılıyor. LED lambalar birkaç farklı renkte ışık kullanma imkanı sunduğu için de sıklıkla tercih edilenlerden. ÇiçekSepeti'nin ekonomik LED lamba çeşitlerini inceleyerek kendiniz ya da sevdikleriniz için en uygun modelleri tek tıkla bulabilir ve hemen sipariş verebilirsiniz.

Masa Üstü LED Lamba Aydınlatmalar

ÇiçekSepeti'nde yer alan masa üstü LED ürünler çalışma alanlarında, yatak odalarında ya da salonlarda rahatlıkla kullanılabilir niteliğe sahip. Farklı ışık renkleri sundukları için size her seferinde başka bir ortam yaratma imkanı sunar. Gece lambası ya da okuma lambası olarak da tercih edilebilir. Küre biçiminde yapılan ve Ay, Dünya, Satürn ya da Galaksi desenlerini taşıyan LED masa lambası çeşidinden de farklı şekillerde faydalanmak mümkün. Zarif ahşap standı sayesinde isterseniz bir rafa da kolaylıkla yerleştirebilirsiniz. Şerit LED lambaları cam bir fanus içinde sunan pırıltılı modeller ise daha çok yatak odaları için tercih ediliyor. Baş ucunuzda ya da çalışma masanızda kullanabileceğiniz sayısız LED lamba çeşidini ÇiçekSepeti'nde bulabilirsiniz.

Çocuk Odaları için LED Gece Lambaları

Çocuklar için tasarlanan LED ürünler canlı renkleri ve neşeli motifleri ile öne çıkıyor. Seçenekler arasında Küçük Prens, Unicorn gibi masallar diyarından ya da panda ve baykuş gibi sevimli hayvanlardan ilham alan modeller mevcut. Dokununca renk değiştiren LED lambalar ile çocuğunuza odasında değişiklik yapma imkanı da sunabilirsiniz. Pandalı kar küresi ile ona hem bir lamba hem de oyuncak hediye edebilirsiniz. ÇiçekSepeti'nde duvarlara yıldız desenleri yansıtan ve aplik gibi kullanılabilen LED gece lambaları da yer alıyor. Çocuk odalarının kapısına asmak içinse düş kapanı tasarımlarından faydalanabilirsiniz.

Neon LED Lambalarla Evinizde Fark Yaratın

Neon aydınlatmalar son yıllarda dekorasyon modasında sıklıkla karşınıza çıkıyor. Dekoratif bir alan yaratmak için sıkça tercih ediliyor. Gökkuşağını neon ışıklarla sunan modeli yatak odasında başucunuzda ya da evinizde verdiğiniz bir partide de kullanabilirsiniz. Bulut ve yıldız biçimlerinde sunulan zarif ürünlere kitaplığınızda dekoratif bir unsur olarak yer verebilirsiniz. Yeşil ve pembe neonlarla tuvalet ve banyolara çok yakışan kaktüs ve flamingo tasarımlarına da ÇiçekSepeti'nin uygun fiyatlarıyla sahip olmanız mümkün. Çocuk odalarında ya da çalışma odalarınızda kullanabileceğiniz neonlu LED lambalar da seçenekler arasında mevcut. ÇiçekSepeti'nin hızlı teslimat konforuyla dilediğiniz ürüne hızlı bir şekilde sahip olabilirsiniz. 

Çiftler için Romantik LED Lamba Modelleri

Sokak lambası altında oturan mutlu bir çift, cam fanus içindeki beyaz bir melek, ışıklı bir deniz feneri... ÇiçekSepeti'nde sevdiklerinize hediye edebileceğiniz romantik lamba tasarımlarının birçok çeşidini bulabilirsiniz. Dilerseniz ahşabın sıcaklığını LED teknolojisiyle yansıtmanız bile mümkün. Ahşap bir kitap üzerinde yükselen romantik bir okuma lambasını ya da yine ahşapla iç içe geçen mandala desenli ürünleri inceleyebilirsiniz. Mutlu çiftleri aydınlatan biblo modellerini sevgiliniz için, fanus içindeki melekleri ise en yakın dostlarınıza hediye olarak verebilirsiniz. Fotoğraflarınız için romantik bir aydınlatma arıyorsanız, üzerine fotoğraf asma imkanı sunan şerit LED lambaları tek tıkla bulabilir ve evinizin duvarlarında ufak bir dokunuşla romantik bir alan yaratabilirsiniz. LED teknolojisinin göz alıcı tasarımlarla sunulduğu lamba modellerine ÇiçekSepeti'nin ekonomik fiyatları ile sahip olmak isterseniz hemen sipariş verin.