Çiçek ve Çikolata
Hediye ve Milyonlarca Ürün
Filtrele
Sırala

Ledlenser ÇiçekSepeti'nde!

1994 yılında kısıtlı sermaye ile bir garajda kurulan Ledlenser markası, günümüzde özellikle el feneri dendiğinde akla ilk gelen markalar arasında yer alıyor. Ledlenser markası; el feneri, kafa feneri, alan aydınlatmaları, powerbank ve aksesuarları şimdi ÇiçekSepeti’nde!

Led ile lens birleştirilerek ortaya çıkan Ledlenser markası, profesyonel olarak kullanılan ilk fener markası olma özelliğini taşıyor. Led ve lens birleştirildiği için ışık daha verimli kullanılıyor ve ışığı daha uzağa gönderme fırsatı sunuyor. Işığı geniş açı aydınlatıp, dar açı yaparak uzağa gönderdikleri ve Advanced Focus System adını alan bu özel sistemin patenti de Ledlenser markasına ait. Siz de uygun fiyatlı Ledlenser ürünlerine sahip olmak için ÇiçekSepeti üzerinden online alışveriş ile sipariş edebilir, kampanyalar ve indirimli ürünler hakkında bilgi sahibi olmak için mobil uygulamasını indirebilirsiniz.

Işığa Yön Veren Ledlenser Ürünleri

Almanya’dan ithal edilen Ledlenser marka ürünler, 5 yıl garantili olarak sunuluyor. Profesyonel ellerden çıkan ve aydınlatma alanında profesyonel bir hizmet almak isteyenlerin kullanacağı Ledlenser marka ürünler, uzun ömürlü olmaları ve dayanıklılıkları ile dikkat çekiyor. Işığa ihtiyaç duyduğunuz alanlarda sizi yarı yolda bırakmayacak Ledlenser marka fener ve lambalar, işinizi oldukça kolaylaştırıyor. İndirimli Ledlenser ürünleri, ÇiçekSepeti’nde sizi bekliyor! Ledlenser marka ürünleri avantajlı fiyatlarla ÇiçekSepeti’nde bulabilir ve kampanyalı Ledlenser ürünlerinden birini satın alabilirsiniz.

Elektrikler kesildiğinde, karanlık bir ortamda çalışmanız gerektiğinde ya da kamp gibi hobi aktivitelerinizi gerçekleştirdiğinizde tek bir düğme ile istediğiniz aydınlığı yakalayabileceğiniz Ledlenser marka ürünler hep sizinle. Siz de Ledlenser ürünlerini incelemek ve ihtiyaçlarınızı karşılamak için ÇiçekSepeti'ni tercih edebilir, Ledlenser ürünlerini online sipariş ile satın alabilirsiniz.