Çiçek ve Çikolata
Hediye ve Milyonlarca Ürün
Filtrele
Sırala
BURADAN
BAŞLAYIN

Led Mumlar

Günümüzde mumlar, ev dekorasyonunun popüler ürünlerinden biri haline gelmiş durumda. Güvenli ve kullanımı kolay olan led mum çeşitleri de evlere farklı bir hava katmalarıyla sıklıkla tercih edilen modellerden biri. Gerçek mum gibi ışık veren, bulunduğu ortama sıcaklık katan ve farklı bir atmosfer oluşmasını sağlayan led mumlar hem aydınlatma amaçlı hem de dekoratif amaçlı kullanılabiliyor. Farklı boy, şekil ve desenlere sahip olan led mum çeşitleri ile siz de evinizi güzelleştirebilir veya sevdiklerinizi mutlu edecek sürprizler yapabilirsiniz!

Led Mum Çeşitleri

Birbirinden farklı modellere sahip olan led mumlar, oldukça popüler olan dekoratif ürünlerdendir. Ev ve iş yeri gibi alanlarda sıklıkla tercih edilen led mumlar, güvenli olmaları sayesinde de kolayca kullanılabilir. Led mumların, klasik mumlara göre çeşitli özellikler vardır:

 • Led mum çeşitleri sıradan mumlar gibi bitmez. Uzun ömürlüdür. Pil ile veya elektrik ile çalışan led mumlar arasından dilediğiniz modeli seçerek uzun süreli kullanım sağlayabilirsiniz. Kullanımları pratik ve kolaydır. Herhangi bir yerde kullanılabilir.
 • Led mum çeşitleri herhangi bir ateş kaynağına sahip olmadığı için yanma veya etrafındaki ürünlere zarar verme gibi problemler yaşanmaz.
 • Çocukların ve hayvanların bulunduğu ortamlarda da kullanıma uygundur, tehlikeli değildir.
 • Kokusuz ve dumansız olduğu için herhangi bir rahatsızlık vermez.
 • Farklı renk, desen ve modelleri olduğu için ortamı çeşitli şekillerde aydınlatabilir. Bir kutlama için, bir akşam yemeği için veya dinlenme anları için çeşitli led mumlar tercih edilebilir.
 • Bazı modellerde ışığın ayarlanması mümkündür. Böylece istenen aydınlık ortam için daha az ya da daha çok olarak ışık ayarlanabilir. Pilli ve tealight olarak ikiye ayrılan led mum çeşitleri, şık dekorasyonlar ve romantik akşam yemeklerinde için tercih edildiğinde unutulmaz anılar oluşturur. Uzaktan kumandalı modeller ise ortamı çok daha kolay ve zahmetsiz bir şekilde düzenlemenize olanak tanır.

Led Mum Alırken Nelere Dikkat Etmek Gerekir?

Dekoratif bir öge olarak mumlar; yatak odalarında, banyolarda, solanlarda, çocuk odalarında veya çalışma odalarında kullanılabilir. Farklı form, desen ve boyutlardaki mumlar arasından yaşam alanınızı güzelleştirecek olanı seçmeniz gerekir. Led mumların birçok çeşidi olduğu için seçim yapmak kimi zaman kafa karıştırıcı olabilir. Bu yüzden led mum seçimi yaparken işinizi kolaylaştıracak birkaç önerimiz var:

 • Led mum seçimi yaparken ilk olarak ürünü nerede kullanacağınıza karar vermeniz gerekir. İç mekan ve dış mekanlarda farklı led mum çeşitlerini tercih etmeniz daha faydalı olur.
 • Çoklu ve tekli olarak satışa sunulan led mum çeşitleri arasından ihtiyacınız ve bütçenize göre seçim yapabilirsiniz.
 • Ürünün kullanılacağı alana göre güç kaynağının uygunluğu kontrol edilmelidir.
 • Farklı renklere sahip olan led mum çeşitleri vardır. Tercih ettiğiniz renge göre seçim yapmanız gerekir.
 • Led mumu kullandıktan sonra kapatmak ve güç kaynağı ile ilişkisini kesmek, kullanım süresinin uzamasında etkilidİr.
 • Led mumu kullanacağınız ortamın dekoratif olarak led mum ile uyumluluğunu göz önünde bulundurabilirsiniz. Böylece hem renk hem boyut hem de model konusunda daha kolay seçim yapabilirsiniz.

Aradığınız her şeyi bulabileceğiniz ve tek tıkla satın alabileceğiniz ÇiçekSepeti’nde birbirinden farklı ve güzel led mum çeşitleri de var! Her odaya uyum sağlayacak, evinizin havasını değiştirecek ve mükemmel bir dekorasyon ögesi olacak led mum çeşitleri ile siz de hemen evinizi değiştirebilirsiniz. Farklı ödeme seçenekleri ve teslimat imkanları ile kolay alışverişin adresi ÇiçekSepeti her zaman yanınızda!