İPTAL
Buradan başlayın

Gönderim yapmak istediğiniz mahalleyi

ya da AVM, Hastane, Okul, Plaza

gibi noktaları yazabilirsiniz.

Filtrele

Gönderim Yeri Seçin

LED Tablo

Evinizi dekore ederken duvarları da renklendirmek isteyebilirsiniz. LED tablo çeşitleri ışıltılı yapıları ile görsel bir şölen sunar. Kanvas, ahşap ve metal tablolara eklenen LED ışıklarla sevdiğiniz resimler göze görünür hale gelir. Karanlıkta dikkat çekici bir hâl alan LED tablolarla dekorasyonunuzda bütünlük elde edebilirsiniz. Canlı renklere sahip LED tablo çeşitlerini ÇiçekSepeti’nde bulabilirsiniz.

Işıltılı bir Dekorasyon İçin LED Tablolar

Yaşam alanlarına hoş bir hava katmak için özel olarak tasarlanan LED tablolar kanvas, ahşap, metal gibi malzemelerle üretilir. Bazen sadece bir figür olarak karşınıza çıkan bu ürünler bazen de hoş bir manzara tablosu olarak sunulur. LED kanvas tablo çeşitleri salon, yatak odası, çocuk odası, ofis gibi alanlar için farklı tasarım özellikleriyle üretilir. Çocuklarınızın odası için eğlenceli karakterlerin resmedildiği ürünleri tercih edebilirsiniz. Salon ve oturma odalarında ahşap figürler şık bir görünüm oluşturur. Loş ortamları seviyorsanız akşamları odanızı tablonuz ile aydınlatabilirsiniz. LED ışıklı tablo modelleri oturma odalarında hoş bir ambiyans yaratır. Her zevke uygun olarak tasarlanan Led tablolarla tarzınızı yansıtabilirsiniz.

LED Tablo Kullanım Alanları

Farklı zevk ve ihtiyaçlara göre tasarlanan LED tabloların birçok kullanım alanı bulunur. Ofis ve otel gibi alanlarda sıkça görebileceğiniz bu ürünler evlerdeki yerini de korur. LED duvar tablosu çeşitleri yatak odası dekorasyonu için oldukça idealdir. Uyuduğunuz alanın tamamen karanlık olmasından hoşlanmıyorsanız bir LED ışıklı tablo yardımıyla loş bir alan yaratabilirsiniz. Modern tarzdaki mobilyalarla döşenen oturma odası ve salonlar için bu tablolar uygun bir seçimdir. Dinamik ve şık bir görünüm sunan LED tablolarla duvarlarınızı süsleyebilirsiniz. Ofisinizde dikkat çekici bir hava oluşturmak istediğinizde kişiye özel olarak tasarlanan LED ışıklı tabloları kullanabilirsiniz.

Şık Tasarımlı LED Tablo Fiyatları

LED ışıklı tablo fiyatları tasarım detaylarına göre farklılık gösterir. Ahşap bir modelle kanvas tablolar arasında fiyat farklılıkları olduğunu görebilirsiniz. Şık tasarımlı LED tablolara uygun fiyatlarla sahip olmak için indirim fırsatlarından yararlanabilirsiniz. LED tabloları yakınlarınıza da hediye edebilirsiniz. Birbirinden kaliteli LED ışıklı tablo tasarımlarını uygun fiyatlarla ÇiçekSepeti üzerinden satın alabilirsiniz.

KAPAT

Göndereceğiniz adrese en yakın mahalle, okul, hastane, plaza, AVM gibi noktaları yazabilirsiniz.