Çiçek ve Çikolata
Hediye ve Milyonlarca Ürün
Filtrele
Sırala
BURADAN
BAŞLAYIN

LEGO Creator Ürünleri Çiçeksepeti’nde!

Legolar, çocukların oyun anlarına keyif katan ve gelişimlerine katkıda bulunan oyuncaklar arasında oldukça önemli bir yere sahiptir. Lego; Danca “İyi oyna” anlamına gelen “leg godt” kelimesinin kısaltması. Lego, ismini üreticisi olan LEGO Group markasından alıyor. Bu kısaltmayı marka haline getiren LEGO Group ise 1932’de Ole Kirk Kristiansen tarafından kurulan, babadan oğula geçen bir şirket. Küçük bir marangoz atölyesinden çıkıp tüm dünyaya yayılan, ürünleriyle çocukların da yetişkinlerin de kalbini çalan LEGO ürünlerini Çiçeksepeti’nde bulabilirsiniz. Yaratıcılığın sınırlarını zorlayan LEGO Creator serisi ürünleri sizi bekliyor!

Eğlendirirken Eğiten LEGO Creator Ürünleri Çiçeksepeti’nde Sizi Bekliyor!

İki kez “Yüzyılın Oyuncağı” seçilen ve hem çocuklar hem yetişkinler için etkileyici ürünler sunan LEGO, farklı serilerini kullanıcılar ile buluşturan markalardan biri. Hayal gücünü harekete geçiren, hem çocukların hem yetişkinlerin sevdiği, yaratıcı düşünmeyi sağlayan LEGO Creator serisi de bunlardan biri. Küçük parçaların bir araya gelip eşsiz tasarımlara dönüştüğü Creator serisinde; çiçekler, bitkiler, şık ev dekoru setleri, klasik araçlar, dünyaca ünlü binalar, sergi parçaları, araçlar gibi ürünleri bulabilirsiniz. En çok sevilen ve tercih edilen LEGO Creator ürünleri arasında şunlar vardır:

  • LEGO Creator Expert 10280 Çiçek Buketi,
  • LEGO Creator Expert 10298 Vespa,
  • LEGO Creator Expert 10281 Bonsai Tree,
  • LEGO Creator Expert 10311 Orkide Çiçekler Seti,
  • LEGO Creator Expert 10276 Kolezyum.

Küçük parçaları birleştirerek güzel vakit geçirmenizi sağlayan, evinizi süsleyen ve çocukların gelişimine katkıda bulunan LEGO Creator ürünlerini Çiçeksepeti’nde bulabilirsiniz. Siz de LEGO markasının Creator grubunda yer alan ürünleri incelemek ve ihtiyaçlarınızı karşılamak için Çiçeksepeti'ni tercih edebilir, LEGO Creator ürünlerini online sipariş ile kolayca satın alabilirsiniz!