Çiçek ve Çikolata
Hediye ve Milyonlarca Ürün
Filtrele
Sırala

Leke Çıkarıcı

Bir temizlikte en istenmeyen sonuç, çıkmayan inatçı lekelerdir. Bazen bir çamaşırda, bazen koltukta ya da yatakta, bazen de ayakkabılarda rastladığınız bu lekeleri çıkarmanın yollarından biri, leke çıkarıcı kullanmaktır. Özel formülleri sayesinde normal bir deterjan ile çıkaramadığınız lekeleri çıkaran bu ürünler, başarılı sonuçları sayesinde son dönemde sıklıkla kullanılıyor. Uygulaması oldukça pratik olan, çok amaçlı olarak da kullanılabilen leke çıkarıcı çeşitleri, bir evin olmazsa olmazları arasında yer alıyor. Siz de uzun süredir çıkmayan ya da ani bir şekilde kirlenen ürünlerinizin üzerindeki lekeleri çıkarmak için leke çıkarıcı tercih edebilirsiniz. Yerli ve yabancı birçok markanın ürettiği, farklı formlardaki leke çıkarıcı ürünlerini Çiçeksepeti’nde bulabilirsiniz. Çiçeksepeti’nde yer alan leke çıkarıcı çeşitleri; kokusuyla, performansıyla ve kalitesiyle sizi etkilemeye hazır!

Çamaşırlarınızda İstenmeyen Lekelere Son!

Çamaşırlarınızı yıkadıktan sonra ne kadar temizlenirse temizlensin bazı istenmeyen lekeleri görebilirsiniz. Bu lekelerin varlığı, o kıyafeti bir daha giymemeniz için büyük bir nedendir. Ancak leke çıkarıcı kullanarak, çamaşırlarınızın üzerindeki lekeleri kolayca çıkarabilir ve kıyafetlerinizi giymeye devam edebilirsiniz. Çamaşırlar için üretilen leke çıkarıcılar farklı çeşitlerde karşımıza çıkıyor. Sıvı, toz, sabun ya da sprey şeklinde üretilen leke çıkarıcılar arasında en çok kullanılan ise sıvı leke çıkarıcı çeşitleri oluyor. Genellikle makinenin gözüne eklenen ve deterjanla birlikte kullanılabilen bu ürünlerin asıl amacı çamaşırlarınızı temizlemek değil, üzerindeki derinleşen lekeleri çıkarmak oluyor. Bazı leke çıkarıcıların ise çamaşırlarınıza doğrudan temas etmesi gerekiyor. Bir fırça ya da kapak yardımıyla kıyafetlerinizdeki lekeli bölgenin üzerine uygulayabileceğiniz bu çıkarıcılar, yüksek performansları ile dikkat çekiyor. Çiçeksepeti’nde yer alan özel leke çıkarıcı çeşitleri ile kıyafetlerinizin üzerindeki lekeleri kolayca çıkarabilirsiniz.

Banyo ve Mutfaklar İçin Kullanılan Leke Çıkarıcı Ürünler

Leke çıkarıcı dendiğinde akla ilk olarak çamaşırlar gelse de, aslında farklı alanlar için kullanılan birçok leke çıkarıcı çeşidi mevcut. Özellikle banyo ve mutfak fayanslarındaki lekeleri çıkarmak için özel olarak üretilen leke çıkarıcılar, temizlik ritüellerinin de vazgeçilmezi olmuş durumda. Özel formülleri ile banyo ve mutfak temizliğinde aktif rol oynayan bu leke çıkartıcılar, aynı zamanda zeminlerin pürüzsüz, parlak ve temiz görünmesine yardımcı oluyor. Genelde sprey formda olan bu ürünlerin uygulaması da bir hayli kolay. Sprey ile lekeli zemine sıktığınız çıkartıcının üzerinden bir sünger ya da bez yardımı ile geçebilirsiniz. Bir süre beklettikten sonra su yardımı ile çıkarıcıyı durulayabilir ve lekenin çıktığını görebilirsiniz. Çiçeksepeti’nde banyonuzda ve mutfağınızda kullanabileceğiniz leke çıkarıcı çeşitlerini bulabilirsiniz.

Leke Çıkarıcı Kullanabileceğiniz Diğer Alanlar

Leke çıkarıcılar sadece çamaşırlarınızdaki lekeleri çıkarmak için üretilmiyor. Bazı özel leke çıkarıcı çeşitleri, farklı bölgelerdeki lekeleri çıkarmanıza da olanak sağlıyor. Örneğin koltukta ya da halıda bulunan lekeleri çıkarmanın yolu da leke çıkarıcı ürünlerden geçiyor. Bunun için özel olarak hazırlanan leke çıkarıcı çeşitleri, genelde sprey karışımlar oluyor. Sprey şişede yer alan leke çıkarıcı, lekeli yüzeye sıkılıyor ve temiz bir bez yardımı ile ovulduğunda lekenin giderek kaybolduğu görülüyor. Lekelenen ayakkabılarınız için de kullanabileceğiniz leke çıkarıcı ürünler bulunuyor. Çiçeksepeti’nde tüm bu leke çıkarıcı ürünleri bir arada bulabilir ve siparişinizi verebilirsiniz.

Uygun Fiyatlı Leke Çıkarıcı Çeşitleri Çiçeksepeti’nde!

Leke çıkarıcılar kullanım alanlarına, ebatlarına ve markalarına göre farklı şekilde fiyatlandırılıyor. Çiçeksepeti’nde bütçenize en uygun leke çıkarıcı çeşidini bulmak mümkün! İsterseniz çamaşırlarınız için, isterseniz banyo ve mutfağınız için, isterseniz lekeli olan diğer tüm alanlar için kullanabileceğiniz leke çıkarıcı çeşitleri, Çiçeksepeti’nde sizi bekliyor! Farklı performanslara sahip olan yerli ve yabancı markalara ait olan bu leke çıkarıcı çeşitleri, tekli ya da çoklu paketler ile şimdi Çiçeksepeti’nde!