Çiçek ve Çikolata
Hediye ve Milyonlarca Ürün
Filtrele
Sırala

Lens Solüsyonları

Göz bozukluğuna pratik bir çözüm sunan kontakt lenslerinizi temizlemek, hijyenik bir şekilde kullanmak ve saklayabilmek için lens solüsyonlarını kullanabilirsiniz. Özel olarak geliştirilen formülleri ile çeşitlilik sunan lens solüsyonları, sunduğu net görünüm ve temizlik sayesinde lenslerinizin keyfini çıkarmanıza yardım eder. Hem sert hem de yumuşak lenslere uygun olarak üretilen bu ürünler, kullanıcıların ihtiyaçlarına göre çeşitlenir. Bütçenize uygun lens solüsyonlarına ÇiçekSepeti sayesinde hızlı ve güvenli şekilde ulaşabilirsiniz.

Rahat ve Temiz Görüş Sağlayan Lens Solüsyonları

Düzenli olarak kullanılan kontakt lenslerin günlük, haftalık ve aylık olarak temizlik işleminin yapılması göz sağlığı için oldukça önem arz eder. Rutin olarak gerçekleştirilen bu işlemde kullanacağınız lens solüsyonları sayesinde lenslerin temizliğini sağlayabilirsiniz. En iyi lens solüsyonu çeşitleri, kontakt lensleri temizlemenin yanı sıra dezenfekte olmasına da katkıda bulunur. Böylece lenslerin daha uzun süre kullanılmasına olanak tanır. Solüsyonlar aynı zamanda lenslerin üzerinde biriken kir ve yerleşik proteinlerin kolayca temizlenmesine de yardımcı olur. Bu sayede her gün daha net ve temiz bir görüş elde edebilirsiniz. Solüsyon modelleri, her lense uygun olarak özel olarak üretilir. Satın almadan önce solüsyonun lensiniz ile uyumlu olması ve seçtiğiniz lens suyuna karşı herhangi bir alerjinizin olup olmadığına dikkat etmeniz göz sağlığınız açısından büyük önem taşır.

Göz Sağlığını Koruyan Çok Amaçlı Lens Solüsyonu Modelleri

Lens solüsyonları, farklı özelliğe sahip olan ürünler için birbirinden değişik formüllerde tasarlanır. Kullanıcıların tercihine ya da kontakt lensin türüne göre üretilen bu solüsyonlar, yumuşak, sert, koruyuculu ve koruyucusuz olmak üzere geniş bir yelpaze sunar. Hepsi bir arada sunulan sıvıların yanında göz damlaları, salin çözelti, peroksit sıvıları ve protein tabletlerine de ulaşabilirsiniz. Çok amaçlı işlevi sayesinde beğeni toplayan kontakt lens solüsyonları, hem temizleme hem saklama hem de dezenfekte etme işlemine aynı anda çözüm sunar. Tüm ihtiyaçların bir arada karşılaması ürünün en çok tercih edilen solüsyonlar arasında yer almasına yardımcı olur.

Sert yapıdaki lens çeşitleri, yumuşak modellere nazaran daha farklı bir yapıya sahip olduğu için kullanılması gereken solüsyonun türü de farklı olur. Lens suyu konusunda uzmanlaşmış markalar tarafından sert yapıdaki lenslere özel üretilen birçok hepsi bir arada solüsyon bulunur. Satın aldığınız solüsyonu lens kabınızın içinde taşıyarak her daim yanınızda olmasını sağlayabilirsiniz.

Kullanıcıların İhtiyacına Göre Çeşitlilik Gösteren Solüsyonlar

Doğal gözyaşı pH değerine eşit olan bazı solüsyon modelleri, faydalı gözyaşı proteinlerinin tutulmasını sağlar. Ürün çeşitleri arasında yer alan bazı lens solüsyonları ise göz enfeksiyonlarına neden olan bakterileri yok eder. Göz yapısına ve kullanılan lensin çeşidine göre farklı şekilde üretilen solüsyonlar genellikle 8 ila 16 saate kadar lenslerin temiz tutulmasına yardım eder. Gün boyu süren rahatlık sayesinde hiç lens takmamış gibi rahat olabilirsiniz. Peroksit içeriğe sahip olan solüsyonlar, koruyucu madde içermemesi ile hassas gözlü kullanıcılara hitap eder. Ancak lensler peroksit bazlı bir solüsyonla temizlendiyse sonrasında mutlaka klasik solüsyonla durulanması gerekir.

Lens solüsyonları dilediğiniz yerde kullanabilmeniz için farklı boylarda üretilir. Bu doğrultuda çantanızda rahatlıkla taşıyabileceğiniz özel seyahat boy solüsyon seçenekleri de bulunur. 100 ml kutusu ile her yere sığabilen bu ürünleri, el bagajından sırt çantasına kadar birçok yere kolayca sığdırabilirsiniz. Lens suyu fiyatları, ürünlerin boyutuna ve markasına göre oldukça geniş bir çeşitlilik sunar.

Siz de ÇiçekSepeti’nin ayrıcalıklı alışveriş fırsatından faydalanarak ucuz lens solüsyon modellerine hemen ulaşabilir, tek tıkla aradığınız ürünü sepetinize ekleyebilirsiniz.