Çiçek ve Çikolata
Hediye ve Milyonlarca Ürün
Filtrele
Sırala

Lens Ürünleri

Lens kullanımında en çok ihtiyaç duyduğunuz medikal ürünlerle daha net bir görüş açısı elde edebilir ve gözünüzün enfeksiyon kapmasını önleyebilirsiniz. Kullanılmadığı zamanlarda kontakt lenslerin yerleştirilmesini ve dezenfekte edilmesini sağlayan solüsyon ve kaplar, her lens kullanıcısının bakım rutininde yer alması gereken ürünlerin başında gelir. Yerli ve yabancı markalar tarafından üretilen çeşitli modelleriyle her türlü ihtiyaca cevap veren ürünler, uygun fiyat aralıklarıyla da kullanıcıları memnun eder. Farklı işlevlere sahip ucuz lens ürünlerini ÇiçekSepeti sayesinde tek tıkla sepetinize ekleyebilirsiniz.

Kolaylık Sağlayan Lens Ürünleri

Lens solüsyonları, görüş bozukluklarını ve lenslerin gözünüzde enfeksiyona neden olmasını önlemek için kullanılması gereken en önemli ürünler arasında yer alır. Lenslere uygulanan bakımın etkili olmasını sağlamak için ürün etiketinde yer alan talimatları ve göz doktorunuzun vermiş olduğu özel lens bakım talimatlarını uygulayabilirsiniz. Kontakt lenslerin temizliğinin yapılması adına genellikle iki çeşit solüsyon tipi bulunur. Hidrojen peroksit bazlı ve çok amaçlı solüsyon olarak ayrılan bu solüsyonlar, kendine özgü özellikleriyle büyük kolaylık sağlar.

Çok amaçlı kullanıma uygun olarak formüle edilen kontakt lens solüsyonları hem lensleri temizler hem de dezenfekte edilmesine yardımcı olur. Çift yönlü sıvılardan meydana gelen bu solüsyonlar, temizleme, durulama, yenileme ve saklama işlevine sahip olur. Kullanımı oldukça kolay olan çok amaçlı kontakt lens solüsyonları, uygun fiyatlı olması ile birçok kullanıcının en çok tercih ettiği ürünler arasında yer alır.

Hidrojen Peroksit İçerikli Lens Solüsyon Çeşitleri

Hidrojen peroksit bazlı olan lens bakım suları tıpkı çok amaçlı solüsyonlarda olduğu gibi doğru kullanıldığı takdirde kontakt lenslerin etkili bir şekilde dezenfekte edilmesini sağlar. Ancak bu lens ürünlerini kullanırken biraz daha dikkatli olmanız gerekir. Çok amaçlı solüsyonlara kıyasla hidrojen peroksit içerikli bir solüsyon kullanırken lenslerinizi dezenfekte etmek ve temizlemek için ekstra adımlara ihtiyaç duyulabilir. Lens temizliğinin gerçekleştirilmesi için kullanılan hidrojen bazlı sıvılar, ürünün özelliğine bağlı olarak tek adımlı ya da iki adımlı bir işlemden geçirilir. Bu solüsyonları kullandıktan hemen sonra ve lensinizi gözünüze takmadan önce hidrojen peroksit çözeltisini nötr hale getirmeyi kesinlikle unutmamalısınız. Aksi halde göz yaralanması gibi sorunlarla karşılaşabilirsiniz. Lens solüsyonu satın almadan önce doğru ürünün bulunması için göz doktorunun önerileri eşliğinde hareket edilmesi gerekir.

Farklı Modelleriyle Göz Dolduran Lens Kapları

Lens kapları, lens kullanıcı tarafından en çok ihtiyaç duyulan ve en çok kullanılan ürünler arasında başı çeker. Birbirine bağlı olan iki ayrı gövdeden ve kapaktan meydana gelen kaplar, pratik yapıları sayesinde son derece kolay bir kullanım vadeder. Antibakteriyel olan bu lens kapları, bakteri oluşumunu ve olan bakterilerin çoğalmasını engeller. Lenslerin steril bir şekilde muhafaza edilmesine katkıda bulunan ürünler, göz sağlığının korunmasını sağlar. Sızdırmayan kenarlıkları sayesinde lens solüsyonlarının dışarı taşmasını önleyerek emniyetli bir kullanım sunan lens kaplarını, çantanızda veya valizinizde gönül rahatlığıyla taşıyabilirsiniz.

Farklı dış tasarımlarıyla dikkatleri üzerine toplayan lens kapları içerisinde aynalı modellere de yer verilir. Üst kapaklarında bulunan ayna detayı ile her yerde lens takabilmenize olanak tanıyan bu kaplar, kullanıcılara büyük kolaylık sağlar. Kaliteli dokusu ve kalın yapıda olan aynalı lens kapları, darbelere ve düşmelere karşı üst düzey bir direnç gösterir. Lenslerin daha uzun süre kullanılmasını sağlayan ürünler arasında set halinde satılan kap modellerine de ulaşabilirsiniz. Farklı ihtiyaçlarınızı karşılayan birbirinden değişik modellerde aynalı büyük bir bölme, iki adet lens kabı ve lens solüsyonunu koymak için bir bölüm yer alır. Bu sayede lensiniz için gerekli olan tüm malzemeleri yanınızda taşıyabilir ve alandan tasarruf edebilirsiniz.

Siz de alışverişin güvenilir adresi ÇiçekSepeti ayrıcalıklarıyla yerli ve yabancı en iyi lens ürünlerini uygun fiyatlara hemen satın alabilirsiniz.

İlişkili Kategoriler:

» Lens Solüsyonu

» Lens Kabı