İPTAL
Buradan başlayın

Gönderim yapmak istediğiniz mahalleyi

ya da AVM, Hastane, Okul, Plaza

gibi noktaları yazabilirsiniz.

Filtrele

Gönderim Yeri Seçin

Lexmark ÇiçekSepeti'nde!

Sürekli kendini geliştiren ve yazıcı markaları arasında en çok tercih edilen isimlerden biri olan Lexmark, yenilikçi ve modern tasarımlı ürünleri ile fark yaratır. Hem ofis hem de bireysel kullanım için çeşitli seçenekler sunan marka, kullandığı üstün teknoloji ile dikkatleri üzerine çeker. Ulaşılabilir Lexmark fiyatları ise her bütçeye hitap eder. Kolaylık, tasarruf, sürdürülebilirlik ve güvenlik konusunda kullanıcıları memnun eden Lexmark ürünlerini ÇiçekSepeti aracılığıyla hemen satın alabilirsiniz.

Üst Düzey Performans ve Verimlilik Sunan Lexmark Ürünleri

Teknolojik gelişmeleri takip ederek ürünlerine yön veren Lexmark, birbirinden fonksiyonel yazıcı modelleri, farklı renklerdeki kartuşları, çeşitli mürekkep ve toner modellerinden oluşan koleksiyonları ile geniş bir yelpaze sunar. Lexmark yazıcı modelleri, faks, fotokopi ve tarayıcı özellikleri ile son derece işlevsel bir kullanım sunar. Bununla birlikte mono yazıcı modelleri sadece siyah beyaz çıktıların alınmasına olanak tanır. Markanın birçok üründe olduğu gibi tonerleri de farklı sayfa kapasitelerine sahip seçenekleri ile dikkatleri üzerine çeker. Tüm bu çeşitlilik sayesinde ihtiyacınız olan ürünü ÇiçekSepeti aracılığı ile kolayca bulabilir ve aradığınız modelin özelliklerini detaylı bir şekilde inceleyebilirsiniz.

Yazıcılarla Uyumlu Olan Lexmark Kampanya Ürünleri

Kullanıcıların ihtiyaçlarını karşılayan uygun fiyatlı Lexmark ürünleri arasında Lexmark yazıcılarla uyumlu olan kartuş çeşitleri de bulunur. Kaliteli baskılar almanıza yardımcı olan bu ürünler sayesinde canlı grafik, yazı ve resim çıktılarına sahip olabilirsiniz. Özellikle siyah, mavi, sarı ve kırmızı renkleri ile yüksek verimlilik sunan ürünler, güvenilir ve parlak baskıların ortaya çıkmasını sağlar.  Kartuşları tekli olarak satın alabileceğiniz gibi tüm ekipmanları içerisinde barındıran setlere de göz atabilirsiniz. Bu kartuş dolum setlerinin içerisinde mürekkepten enjektöre, uygulama eldiveninden kartuş temizleme solüsyonuna ve dolum aparatına kadar ihtiyacınız olan birçok malzeme yer alır.

İhtiyacınıza hitap eden indirimli Lexmark ürünlerini ÇiçekSepeti sayesinde tek tıkla sepetinize ekleyerek hızlıca sipariş verebilirsiniz.

KAPAT

Göndereceğiniz adrese en yakın mahalle, okul, hastane, plaza, AVM gibi noktaları yazabilirsiniz.