İPTAL
Buradan başlayın

Gönderim yapmak istediğiniz mahalleyi

ya da AVM, Hastane, Okul, Plaza

gibi noktaları yazabilirsiniz.

Filtrele

Gönderim Yeri Seçin

Lexon Ürünleri

1991 yılında René Adda tarafından kurulan Fransız markası Lexon, birbirinden farklı tasarım ürünleriyle karşınıza çıkıyor. Tasarım çanta, ofis, seyahat ve elektronik alanlarında yaratıcı tasarımlara sahip ürünler geliştiren Lexon markası, şimdi ÇiçekSepeti’nde!

Dünyadaki en ünlü tasarım markaları arasında yer alan Lexon, zengin koleksiyonu ile günlük hayatta kullanılan ürünlere farklı bir bakış açısı getiriyor. Siz de Lexon ürünlerini ÇiçekSepeti üzerinden online alışveriş ile sipariş edebilir, kampanyalar ve indirimli ürünler hakkında bilgi sahibi olmak için mobil uygulamasını indirebilirsiniz.

Lexon ile Hayatınızda Tasarıma Yer Açın

”Design in Life” sloganıyla varlığını sürdüren Lexon markası, ürünlerinin kullanışlı ve erişilebilir olmasını hedefliyor. Hayatın her alanında tasarım ürünleriyle var olan Lexon; elektronik cihazlar, hoparlörler, aydınlatmalar, saatler gibi birçok ürün grubuna sahip. Renkli ve dikkat çeken tasarımlarıyla Lexon markasının tüm ürün ailesi ÇiçekSepeti’nde sizi bekliyor! Lexon marka tasarım ürünlerini avantajlı kampanyalarla ÇiçekSepeti’nde bulabilir ve uygun fiyatlı Lexon ürünlerinden birini satın alabilirsiniz.

Ürünün faydasını ve işlevselliğini geri plana atmadan yeni nesil tasarım anlayışıyla ürünlerini geliştiren Lexon ile yaşam alanlarınıza ve stilinize estetik görünümler katabilirsiniz. Lexon markasının ürünlerindeki kampanyalar ve indirimler için mobil uygulama üzerinden bildirimlere izin vererek anında haberdar olma fırsatı yakalayabilirsiniz.

KAPAT

Göndereceğiniz adrese en yakın mahalle, okul, hastane, plaza, AVM gibi noktaları yazabilirsiniz.