Çiçek ve Çikolata
Hediye ve Milyonlarca Ürün
Filtrele
Sırala

Leyaton ÇiçekSepeti'nde!

Spor sektöründeki ihtiyaçlarınızı karşılamak için 2012 yılında kurulan Leyaton markası, bugün Türkiye’de spor malzemeleri dendiğinde akla ilk gelen markalar arasında yer alıyor. Leyaton markası, şimdi ÇiçekSepeti’nde!

Mekik sehpası, mekik çekme aleti, kapı çalışma istasyonu, pilates topu, step aleti, antrenman merdiveni, trambolin, masa tenisi seti, egzersiz tekeri, egzersiz çemberi, aerobik bandı gibi ürünleri ile geniş bir üretim ağına sahip olan Leyaton markası; amatör ve profesyonel anlamda spor yapanların tercihi oluyor. Siz de uygun fiyatlı Leyaton ürünlerine sahip olmak için ÇiçekSepeti üzerinden online alışveriş ile sipariş edebilir, kampanyalar ve indirimli ürünler hakkında bilgi sahibi olmak için mobil uygulamasını indirebilirsiniz.

Dayanıklı ve Kullanışlı Leyaton Ürünleri

Herhangi bir spor salonuna gitmenize gerek kalmadan, konfor alanınızda ve istediğiniz her ortamda spor yapmanızı sağlayan ürünleri ile Leyaton markası, spor yaparken sizi sınırlamıyor. Dayanıklı malzeme kullanılarak üretilen ürünleri ile Leyaton markası, uzun süre kullanım sunuyor. Spor hayatınızı destekleyen ürünleri ile Leyaton, sizi bir adım öne taşıyor. İndirimli Leyaton ürünleri, ÇiçekSepeti’nde sizi bekliyor! Leyaton marka ürünleri avantajlı fiyatlarla ÇiçekSepeti’nde bulabilir ve kampanyalı Leyaton ürünlerinden birini satın alabilirsiniz.

Spor yapmanızı kolaylaştıran Leyaton markasının tüm ürünlerine ÇiçekSepeti ayrıcalığı ile ulaşabilirsiniz. Siz de Leyaton ürünlerini incelemek ve ihtiyaçlarınızı karşılamak için ÇiçekSepeti'ni tercih edebilir, Leyaton ürünlerini online sipariş ile satın alabilirsiniz.