Çiçek ve Çikolata
Hediye ve Milyonlarca Ürün
Filtrele
Sırala

LG

Teknolojinin bütün alanlarında faaliyet gösteren köklü markalardan biri olan LG, değer katan ve tüm dünyada adından sıkça söz edilen ürünleri ile ÇiçekSepeti’nde sizler için hazırlandı!

Kolay kullanımı ve zarif tasarımları ile ev elektroniğinden ofis teknolojisine, iletişim ihtiyaçlarından eğlence dünyasına; yüksek teknoloji ile şık tasarımların bir araya geldiği tüm anlarda ihtiyaçlarınızı karşılayabilecek ürünler hazırlayan markanın geniş ürün yelpazesini inceleyerek uygun fiyatlı LG ürünlerini online alışverişle dilediğiniz an satın alabilirsiniz.

Modern ve Kullanışlı LG Ürünleri

Çalışma hayatınızı kolaylaştıracak çözümler tasarlarken film ve müzik gibi çeşitli ilgi alanları için de sıradışı kullanım deneyimi sunan LG, çeşitli bütçelere hitap edebilen fiyat alternatifleri ile ürünlerini hazırlıyor. LG fiyatları ürünlerin sahip oldukları bu özelliklere göre değişiyor. ÇiçekSepeti’nde çeşitli LG marka ürün alternatiflerini ve bu ürünlerle uyumlu aksesuarları bulabilir, yeni sezon LG kampanya ürünlerini ve outlet LG ürünlerini dilediğiniz an online olarak sipariş edebilirsiniz.

Müziğin ve film izlemenin keyfine varmak isteyenler için benzersiz çözümler sunan LG markasının çeşitli ürünlerini ÇiçekSepeti’nde bulabilir, anında satın alabileceğiniz LG PH30JG HD LED Taşınabilir Projeksiyon Cihazı ile dilediğiniz her ortamı sinemaya çevirirken LG Xboom RL2 Bluetooth Ses Sistemi ile müziği hissedebilirsiniz.

ÇiçekSepeti’nin LG sayfası içerisinden tüm teknolojik ihtiyaçlarınıza yanıt veren ürünleri inceleyebilir, indirimli LG ürünleri içerisiden dilediklerinizi dakikalar içerisinde kapınıza teslim edilecek şekilde sipariş edebilirsiniz.