Çiçek ve Çikolata
Hediye ve Milyonlarca Ürün
Filtrele
Sırala
BURADAN
BAŞLAYIN

Lila Güllerin Büyüsü

Hayallerle süslenmiş bir bahar akşamının ılık esintisi yüzünüzü aydınlatırken içinizdeki mutluluğu hissedin... Sevginin kıymetini bilenlere en özel anlar için hazırlanmış aşkı ve bağlılığı anlatan lila rengi güller en içten anların kapılarını aralıyor. Renkler duyguların yansımasıdır ve her rengin ulaştırmak istediği mesajı bilmek sizleri daha özgüvenli hale getirebilir. ‌Lila renginin  karşı tarafta uyandıracağı his, ilk görüşte sevgiliye duyulan aşktır. İlk buluşmanın heyecanıyla duygularınızı dile getirmekte zorluk yaşıyorsanız Lila Güllerin Büyüsü sayesinde aşkınızı gösterebilirsiniz. En özel ve en güzel anlara şahitlik edecek şık tasarımlı aranjman hem sizi hem de sevdiğinizi dünyanın en mutlu insanı haline dönüştürebilir. Özellikle hediye sunulacak kişi ‌lila rengine karşı duyarlıysa tercih edilebilecek renkler arasında yer almalıdır.

İlk Görüşte Aşkın Timsali

Aşkınızın katlanarak arttığını ve bir sonraki aşama olarak evliliği düşündüğünüz eşsiz sevgiliye hediye edeceğiniz bu güller, en trend renk olarak biliniyor. Mor rengin tonları içinde bulunan ‌lila rengi, asalet ve dürüstlüğün göstergesi olarak da söylenebilir. Bu yüzden tercih etme olasılığı fazla olan gül renkleri içinde yer alır. Hayatınızın en özel anları küçük dokunuşlarla mutluluğunuzu taçlandıracak simgelerle zenginleştirilmelidir. Sevgilinizin gözlerinde bu mutluluğu görmek ve hayatı anlamlı hale getirmek her şeyden önemlidir.  Bu önemli noktalar hayata sizi sıkı sıkı bağlar.  İşte bunlar akla kolay gelebilen fakat sunumu kişiye özel olan jestler olarak söylenebilir. Hazırlanan her aranjman birbirine benzese de gözlerin gördüğü ve kalbin hissettiği duygular herkes için aynı olmayabilir. Hissedilen sevgi kişiye özel olduğundan en samimi duyguları ifade ederken çiçekle beraber sunulan notlar da özel seçilir. Çiçeğinizin seçimi ardından duygularınızı anlatacak not sayesinde sevdiğinize seslenebilirsiniz. Özenle hazırlanan inci detaylı Lila Güller dilediğiniz gün ve saatte adrese teslimatı yapılır. Çiçek en kısa sürede adrese ulaştığında onun yüzündeki tebessüm ve kalbindeki heyecanı anlatacak kelime dahi bulunmayacaktır.

Her Çiçek Farklıdır; Her Kadın Gibi 

Yüzyıllar boyunca çiçeklerin varlığı kadınların gönlünde taht kurmuştur. Her çiçek kokusuyla, rengiyle ve dokusuyla bir ileti gönderir. ‌Lila renginin cazibesi hayranlık uyandıracak ve yoğun duygulara kapılacaksınız. Hazırlanan aranjman ‌ÇiçekSepeti üzerinden sizlerin vereceği adrese tercih ettiğiniz gün ve saat aralığında ulaştırma garantisiyle güvenle alışverişinizi yapabilirsiniz. Üstelik ‌ÇiçekSepeti yaygın olarak kullanılan ‌online alışveriş sitesi olduğu için alınan siparişlerde marka kalitesini de sunmaktadır. Tek tıkla sevgilinizin gönlünü alabilir, heyecanlandırabilir ve en özel sürprizlere başlangıç yapabilirsiniz.

Mutluluk İçin En Yol

Doğum günü, evlilik yıl dönümü ve en özel anlarda sevgilinize şık bir aranjmanla yapacağınız sürprizle şaşırtabilir rengin büyüsüyle onun dikkatini üzerinize  ‌çekebilirsiniz. İnternet üzerinde güvenli ödeme yöntemiyle binlerce çiçek arasından pembe kutu içinde hazırlanan 20 adet Lila Güllerin Büyüsü, inci detaylarla zenginleştirilir. İnci asaleti, şıklığı ve naifliği hissettirir. Kadınların beğenerek kullandığı inci kolyelerden ilham alınır. Bu yüzden  inci detaylar özellikle  gül aranjmanlarında kullanılır.  Sizler için seçilen lila rengi gül de inci detaylarla daha zarif hale getirilmiştir. İşte en sevilen çiçeklerden almak ve kısa sürede sevgiliye ulaştırmak isterseniz gerek bilgisayarınızdan gerek telefondaki mobil uygulamamızda siparişi verebilirsiniz. Tercih edeceğiniz Lila Güllerin Büyüsü sizi sevdiklerinizin yanında hissettirir. ÇiçekSepeti sipariş süresi boyunca ‌sms ve mail yoluyla bilgilendirme vererek sizleri yalnız bırakmayacak ve çiçeğiniz ulaştığı anda sizlere iletilecektir.  Çeşitli hediyelerle online alışveriş detaylarını sunan bu platform sizlerin hayatını kolaylaştırmak ve an az zaman kaybıyla çeşitli seçenekleri değerlendirmenize imkan tanımaktadır.

İlişkili Kategoriler: