İPTAL
Buradan başlayın

Gönderim yapmak istediğiniz mahalleyi

ya da AVM, Hastane, Okul, Plaza

gibi noktaları yazabilirsiniz.

Filtrele

Gönderim Yeri Seçin

Mis Kokulu Lilyum Buketleri

Beyaz ve pembe renkli çiçekleri ile her daim şık, zarif, alımlı ve etkileyici görünen lilyum buketleri, dünyanın her yerinde en çok sevilen ve tercih edilen çiçek tasarımları içerisinde yer alırlar. Her kültürde kendine has özellikler ve anlamlar taşıyan lilyumun bazı kültürlerde annelik ile ilişkilendirdiği bilinir. Eski Yunan mitolojisinde ise Zeus ve Hera’ya dayanan etkileyici bir hikayesi vardır. Kültürel anlamı bir yana mis kokulu, narin görünümlü ancak bir o kadar da güçlü, zarif, güzel ve etkileyici olan bu çiçeği, sizde bu duyguları barındıran kişiler için tercih etmek, tüm duygu dünyanızı yansıtmak için sunulan bir fırsat olarak değerlendirilebilir.

Farklı tarz ve tasarımlarla hazırlanan etkileyici lilyum buketi modelleri için ÇiçekSepeti’ni tercih edebilir, bu sayfa içerisinde yer alan mis kokulu aranjmanlar içerisinden dilediğinizi sevdikleriniz için anında sipariş edebilirsiniz.

Bağlılığın Sembolü Lilyum Buketleri

Lilyum çiçekleri, irili ufaklı yeşillikler ile hazırlanarak gösterişli buketler oluşturulduğu gibi gül, gerbera, hüsnüyusuf ve karanfil gibi çiçekler ile bir araya getirilerek de enfes görsel bir şölene imza atar. İster yalnızca lilyumlar iser yanında farklı çiçeklerle hazırlanmış olsun, tüm sevdiklerinizi mutlu etmek için tercih edebileceğiniz çiçek aranjmanlarından olan lilyum buketleri genel olarak bağlılığı simgeler. Sadakatinizi hissettirmek istediğiniz tüm yakınlarınıza hem samimi hem de asil bir çiçek göndermek istediğiniz zamanlarda lilyum buketi çeşitlerini inceleyerek seçiminiz yapabilirsiniz.

Lilyum buketi modelleri içerisinde bulunan lilyumların renkleri genellikle beyaz ve pembe olarak öne çıksa da 5 farklı renkte lilyuma rastlanır. Lilyum yani zambak çiçeğinin renklere göre anlamları da farklılık gösterir. En çok yetiştirilen renk olan beyaz zambaklar saflığı, asilliği temsil eder. Bu sebeple hem resmi ilişkiler içerisinde bulunduğumuz kişiler için hem de saf hislerimizi ifade etmek istediğimiz kişiler için beyaz lilyum buketi tercih edilebilir. Anneler Günü, Babalar Günü, Sevgililer Günü gibi duygu dolu günler için beyaz lilyumlar çok uygundur. Pembe zambak buketlerinin ise daha hayalperest bir yanı vardır. Hayata daha pozitif bakmayı ve refahı simgelerler. Pembe lilyum buketlerini sevgiliniz için satın alarak ona, onunla hayata daha pozitif baktığınızı ve asıl zenginliğin o olduğunu dile getirebilirsiniz. Çok sık rastlanmamakla birlikte en güzel çiçeklerden biri olarak tanımlayabileceğimiz kırmızı lilyumların anlamı, tüm kırmızı çiçeklerde de olduğu gibi tutkudur. Aşkı yansıtırlar. Lilyum buketinizde daha fazla tutku olmasını isterseniz kırmızı güller ve beyaz lilyumlar ile hazırlanan çiçek buketlerini tercih edebilirsiniz. Gelelim sarı renkli lilyumlara. Sarı zambaklar mütevazılığı, minnettarlığı simgeler. Öğretmenlerinize, yöneticilerinize, teşekkür etmek istediğiniz yakınlarınıza sarı lilyumlar gönderebilirsiniz. Sarı ve kırmızı lilyum renklerinin tam ortasında, turuncu veya yavruağzı olarak adlandırabileceğimiz zambak ise güveni simgeler. Tıpkı güven duygusunda olduğu gibi, güveni temsil eden bu çiçeğe de çok sık rastlamak mümkün değildir.

Lilyum buketi fiyatları aranjmana göre değişiklik gösterir. Farklı bütçelere hitap edebilen çeşitli lilyum aranjmanları bulunur. Hem bütçenize hem de zevkinize uygun bir lilyum buketi sipariş etmek ÇiçekSepeti ile çok kolay! Bu sayfa içerisinde yer alan etkileyici lilyum buket aranjmanlarını yalnızca dakikalar içerisinde sevdikleriniz için seçebilir, en etkileyici lilyum buketlerini gönderebilirsiniz. Özel günler için aynı gün teslim edilme imkanıyla lilyum buket çeşitlerini sipariş edebilir, dilerseniz ileri bir tarihte teslim edilecek şekilde çiçeğinizin teslimatını planlayabilirsiniz. Çiçeğinizin teslim edileceği saat aralığını belirleyerek siparişinizi tamamlayabilir, her defasında tam zamanında yapılan sürprizler ile gülümsetebilirsiniz.

KAPAT

Göndereceğiniz adrese en yakın mahalle, okul, hastane, plaza, AVM gibi noktaları yazabilirsiniz.