Çiçek ve Çikolata
Hediye ve Milyonlarca Ürün
Filtrele
Sırala
BURADAN
BAŞLAYIN

Lilyum Çiçeği ve Zambak Çeşitleri


Çiçeklerin arasında en narin ve dişi görünüme sahip olanı şüphesiz lilyumdur. Beyazın en güzel halini sunar çevresine, yapraklarındaki incecik desenlerle can verir dokuduğu her nesneye. Cennet bahçelerinden gelen kokusu sizi alıp götürür, onun sihirli varlığına karşı koyamazsınız. Bir kadına hediye edilebilecek rengarenk çiçektir lilyum, siz de bu en güzelliği sevdiklerinize sunmak istiyorsanız, ÇiçekSepeti'nin birbirind en güzel Lilyum aranjmanlarına mutlaka göz atmalısınız.

 

Zarafeti ve asaleti simgeleyen zambak çiçeği ise, göz kamaştırıcı en güzelliğiyle beyazın en ışıltılı halini gözler önüne seriyor. Zambak çiçeğinin anlamı ise sonsuz sevgi ve bağlılıktır. Siz de O'na olan sevginizi özel bir şekilde ifade etmek istiyorsanız ÇiçekSepeti'nin birbirind en güzel Zambak aranjmanlarından birini hemen seçin, sevdiğinizi mutlu edin.

Bazen bir çiçek, içinizden geçen tüm hislerinizi anlatmaya yeter. Sevginizi en güzel ve narin biçimde ifade edebilmenin, O’na kendini değerli hissetmesini sağlayacak en güzel hediyeyi vermenin yolu bir buket çiçekten geçer. Sevdiklerinizi mutlu etmek ve onların mutluluğuna ortak olmak için Türkiye’nin en büyük online çiçek alışveriş sitesinden sipariş vererek, sevdiklerinizi en güzel günlerinde çiçeklerle mutlu edebilirsiniz. Mis kokulu lilyumlar ve en zarif zambaklar mevsime uygun tazecik yeşilliklerle süslenerek birbirinden güzel kombinasyonlar oluşturur. Her mevsimin çiçeği olma özelliğiyle bilinen lilyum ve zambaklar tüm zamanların en gözde çiçeklerinden biridir. Hoş kokuları ve zarafetiyle özel günlerin en çok tercih edilen çiçekleri arasındadır. Sadece önemli günlerde değil O’na kendini iyi hissettirmek istediğiniz her an bir zambak buketi ya da farklı çiçeklerle süslenmiş zambak aranjmanları arasından seçim yapabilirsiniz.

Vazoda Lilyum Siparişi

Kendine özgü anlamlar taşıyan çiçeklerle mesajınızı ulaştırmak çok kolay. Sağlığın ve güzelliğin anlamını taşıyan ve verildiği kişiye temiz duygular uyandıran lilyum çiçeği en güzel sevgileri yansıtmakta başarılı bir hediye olarak ön plana çıkar. Özellikle bir kadında temiz duygular uyandırmanın yolunu iyi bilen lilyum, eşsiz zarafeti ile annenize, sevgilinize, eşinize ya da arkadaşınıza duygularınızı yansıtabilmek için iyi bir seçenek. Vazoda lilyum aranjmanları tertemiz duygularla karşılıksız sevdiğiniz anneleriniz için harika bir hediye olabilir. Sonsuz sevgi ve hürmet duygularını içinde barındırarak annenize hak ettiği değeri göstermenize yardımcı olur. Kırmızı güllerle süslenen bir buket lilyum aranjmanı romantik bir hediyeye dönüşebilir. Aşkı son noktasına kadar yansıtan bu ikili ile duygularınızı en iyi şekilde ifade edebilirsiniz. Sevginize karşılık veren hayallerinizin kadınına en güzel hediyeyi sunabilmek için güzel bir lilyum buketi ile sevginizi yansıtabilirsiniz. Sevdiğiniz kişileri mutlu edebilmek için önemli tarihleri beklemenize gerek yok. Sevginizi paylaştığınız her an çok önemlidir. Herhangi bir günde sevdiklerinize gönderdiğiniz bir lilyum buketi ile onların yüzlerindeki kocaman gülümsemenin sebebi olabilirsiniz.

Lilyum-Zambak Çiçek Çeşitleri

Son zamanlarda gelin çiçeği olarak da sıkça tercih edilen lilyumlar, gelinlere en çok yakışan çiçekler arasında yer alıyor. Bunun en önemli sebebi bir gelin gibi saf ve temiz, bembeyaz ve mis kokulu olan lilyumların her mevsimde en güzel çeşitleriyle bulunabilmesidir. Özel ve mutlu günlerin, teşekkürlerin, tebriklerin ve doğum günlerinin en çok beğenilen çiçeklerinden biri olan lilyum, farklı çiçeklerle yakaladığı uyum sayesinde oldukça fazla çeşitlilikte aranjmanlar sunar.

Lilyum fiyatları her bütçeye uygun seçeneklerle karşınıza çıkıyor. Türkiye’nin dört bir köşesine aynı gün gönderilebilen Lilyum / Zambak çiçeklerini ÇiçekSepeti ayrıcalığı ile çok çeşitli aranjmanları farklı fiyat seçenekleri ile tercih edebilirsiniz. Beğendiğiniz rengarenk çiçeklerle süslenen, farklı vazo ve fanuslarda hazırlanan aranjmanlar tam da istediğiniz zamanda sevdiklerinize teslim edilir. Sevdiklerinizi mutlu edebilmek için zambak satışı yapan ÇiçekSepeti'nden lilyum siparişi vermek oldukça kolay. Beğendiğiniz bir çeşiti online ödeme kolaylığı ile anında satın alabilirsiniz.