Çiçek ve Çikolata
Hediye ve Milyonlarca Ürün
Çiçeksepeti Logo
Çiçeksepeti Logo
Filtrele
Sırala

Lion Ürünleri

Yöneticilerin masasında bulunan masa üstü isimlikleri, kurum ve marka imajı için büyük önem taşır. Lion ürünleri, şık ve kişiye özel isimlikleri ile kurumsal imajın doğru şekilde verilmesine yardımcı olur. Lion masaüstü isimlikleri ile konuklara ve firma ile işbirliği yapan diğer şirketlerin temsilcilerine karşı profesyonel bir imaj oluşturabilirsiniz.

Lion Masa Üstü İsimlik Çeşitleri

Üretildiği malzemeye göre farklı çeşitleri bulunan Lion masa üstü isimlik modelleri, hem şık hem de dayanıklı olacak şekilde tasarlanır. Çoğunlukla idari ofislerde kullanılan modeller; isimlik, kalem, saat gibi bölümlerden oluşur. Fonksiyonel kullanımda oldukça işe yarayan isimlikler, kimi ofislerde sadece dekorasyon amaçlı olarak da bulunabilir. Ahşap üzerine isim yazılan modellerin yanı sıra ön tarafındaki cam panel üzerine isim yazılan modelleri de bulunur. Masa üstü isimlik çeşitleri, kullanıcının tercihlerine göre çeşitli fonksiyonlar da içerir. Tercihlere ve fonksiyonelliklerine göre Lion fiyatları da değişiklik gösterir. Fiyatlarda kullanılan malzeme kalitesi, ürününün özellikleri ve ekstra fonksiyonlar etkili olur.

Uygun Fiyatlı Lion Masa Üstü İsimlik

ÇiçekSepeti’nde bulabileceğiniz uygun fiyatlı Lion ürünleri ile kurumsal imajınızı en şık biçimde gösterebilirsiniz. İsim ve unvanların yazılı olduğu masa üstü isimlikleri, küçük bir detay gibi görünür ancak imaj açısından büyük önem taşır. Ayrıca konukların ilk gördükleri yerde yer alan isimlikler, kişisel imaj açısından da oldukça büyük fayda sağlar. Özellikle yeni açılan firmalarda tanıtımın çalışan bazında da sürdürülebilmesi oldukça önemlidir. Lion kampanya ürünleri ile birden fazla sayıda satın alabileceğiniz masa üstü isimliklerini ofisinizin iç dekorasyonu ile uyumlu şekilde seçebilirsiniz. Trendlere uygun yeni sezon Lion masa üstü isimlik çeşitleri arasından da tercihinizi yapabilirsiniz.

Farklı modellerde ve materyallerde tasarlanan önceki sezon ya da yeni Lion ürünlerini gözden geçirerek ofis içi dekorasyonu ve zevkinize uygun modelleri tercih edebilirsiniz. İndirimli Lion ürünleri ile kurumsal imajınızı doğru tasarlayabilir, güvenilir bir şirket olduğunuzu hem konuklarınıza hem de müşterilerinize gösterebilirsiniz. Outlet Lion ürünleri avantajlı fiyatları ve ödeme kolaylıkları ile ÇiçekSepeti’nde sizi bekliyor.