Çiçek ve Çikolata
Hediye ve Milyonlarca Ürün
Filtrele
Sırala

Lipton ÇiçekSepeti’nde!

Dünyaca ünlü Lipton, çay denince akla ilk gelen markalardan. Unilever bünyesinde bulunan Lipton, en sevilen ürünleriyle ciceksepeti.com ve ÇiçekSepeti mobil uygulamasında!

Organik bitki çaylarından, klasik siyah çaya, aklınıza gelecek tüm çaylar türleri Lipton’da sizleri bekliyor.

Keyfi Lipton’la Yudumlayın

Çay, binlerce yıldır dostluğun, misafirperverliğin ve güzel anıların paylaşıldığı her ortamda başrolde olmuştur. Aynı zamanda beş dakika ara verme, kendinize birkaç dakika ayırma ve enerjinizi toplama fırsatı da sunan çay, güzel molalar süsleyen bir bahanedir. Yani, ne zaman, nerede ve ne yapıyor olursanız olun, yanıtın her zaman harika bir bardak çay olduğuna inanan Lipton, keyifle yudumlayacağınız çayları sizlerle buluşturuyor.

Buram buram kokusu ve benzersiz formuyla Lipton çaylar, farklı boy ve paketlerde sunuluyor. 500 gram, 1 kilogram, demlik poşet çaylar ise 250’lik, 150’lik, 100’lük ya da 20’lik paket seçenekleri ile ihtiyacınıza en uygun şekilde satın alabileceğiniz formlarda ÇiçekSepeti’nde! Lipton Karadeniz ürünleri ile Karadeniz’in çay tarlalarından gelen lezzeti sofralarınıza taşıyabilir, tiryakileri bile memnun eden doygun tadı damağınızda hissedebilirsiniz.

Yumuşak içimi ve birleştirici gücüyle çay, en güzel haliyle Lipton ürünlerini oluşturuyor. Formunu korumak isteyenler ya da bağışıklığını güçlendirmek ve korumak isteyenleri memnun edecek bitki çaylarıyla da en çok tercih edilen çay markalarındandır. Uyku çayları ile de çok daha huzurlu ve rahat bir uyku çekmenizi sağlayacak, ice tea gibi soğuk içecekleri ile sıcak günlerin kurtarıcısı olacak, çay tiryakilerine özel dökme çaylar ile de vazgeçilmez deneyimler yaşatacak indirimli Lipton ürünleri, ÇiçekSepeti’nde sizleri bekliyor. Hemen ÇiçekSepeti’ni ziyaret ederek online alışveriş kolaylığını deneyimleyebilirsiniz!