Çiçek ve Çikolata
Hediye ve Milyonlarca Ürün
Filtrele
Sırala

Liquid Keratin ÇiçekSepeti’nde!

Türkiye’nin ilk patentli keratin markası Liquid Keratin, doğal içerikli saç bakım ürünleri üretiyor. Yalnızca kullanıcılar için değil, profesyoneller için de bakım ürünleri üreten marka, kullanım amacı ne olursa olsun geçer not alan ürünlere sahip.

Online alışverişe özel indirimli Liquid Keratin ürünleri, ÇiçekSepeti’nde! Uygun fiyat fırsatlarını yakalamak için hemen ürünleri keşfedin, tek tıkla, en uygun fiyatlı Liquid Keratin ürünleri ayağınıza gelsin.

Saçlarınız Liquid Keratin’le Parlasın

Keratin proteini, saç bakımında çok değerli bir katkı malzemesi olmasına rağmen piyasadaki ürünlerin yeterli miktarda olumlu sonuç veremediği gözleniyor. Marka bu konuda tamamen doğal ve saf keratin protein içerikli ürünlerin imalatı ile hasarlı, yıpranmış, zayıf ve güçsüz saçlarda neredeyse yüzde yüze yakın sonuç alarak bu alanda büyük bir başarıya imza atıyor ve kullanıcılar tarafından da beğeni topluyor.

Yanan, yıpranan, röfleli, ince telli, yağlanan ya da dökülen saçlara özel ürünleri bulunan marka, birçok saç sorununa doğal içerikli reçeteleriyle çözüm sunuyor. Kuru, mat ve kabaran saçlar için özel ürünleri ya da hızlı saç uzatan içerikleriyle kapsamlı bir saç bakımı sunan Liquid Keratin, evde kullanım için de kitlere sahip.

Liquid Keratin ürünleri, ciceksepeti.com ve ÇiçekSepeti mobil uygulamasında sizleri bekliyor! Siz de kampanyalı fiyatlar ve kolay ödeme koşullarından yararlanarak Liquid Keratin ürünlerini kapınıza teslim edilecek şekilde satın alabilirsiniz.