Çiçek ve Çikolata
Hediye ve Milyonlarca Ürün
Filtrele
Sırala
BURADAN
BAŞLAYIN

Lisanslı Pelüş Çeşitleri

Çocuklarınızın sevdiği çizgi film karakterlerinin lisanslı pelüş oyuncakları, oynamaktan keyif alacakları ürünler arasında yerini alır. Farklı karakterlerden oluşan bu lisanslı pelüşlar ile çocuklarınız izledikleri filmlerin oyuncakları ile kendi oyunlarını da kurmuş olur. Çeşitli boyutları ve tasarımları bulunan oyuncaklar arasında dilediğiniz karakteri kolay bir şekilde bulabilir, bir karakterin birden fazla tasarımını inceleyebilirsiniz. Siz de ucuz lisanslı pelüş oyuncak modellerinden birine sahip olmak ya da kendi koleksiyonunuzu oluşturmak istiyorsanız birbirinden farklı birçok ürünü size sunan ÇiçekSepeti ile bu isteğinizi kolay bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

Farklı Tasarımlara Sahip Lisanslı Pelüşler

Disney lisanslı Mickey, Daisy Duck, Ayı Winnie gibi karakterlerin yanında Maymun Kukuli, My Little Pony, Niloya ve Tospik ve daha birçok çizgi film karakterinin pelüş oyuncağı bulunur. Bir karakterin birden fazla tasarıma sahip olduğu lisanslı pelüş oyuncaklar ile çocuklarınıza sevdikleri karakterlerin oyuncaklarını satın alabilirsiniz. Bu sayede çocuklarınız oyuncakları ile daha çok vakit geçirebilir ve bu ürünler onların daha çok ilgisini çekebilir. Lisanslı oyuncak pelüş modelleri klasik tasarımların yanında farklı unsurlara sahip olarak da üretilir. Buz Devri karakterlerinden biri olan Sid, sade duruşu ile ilgi çekici bir oyuncak olabilirken elinde gül ile iyi bir hediye seçeneği de oluşturabilir. Küçük ya da büyük herkesin sevdiği ürünler arasında yer alan yumuşak yapılı pelüş oyuncaklar, bu şekilde farklı amaçlar için de kullanılabilir. Boyutları da ürünün tasarımına göre değişkenlik gösteren oyuncaklar, büyük yapıları ile karşınıza çıkabildiği gibi küçük bir anahtarlık olarak da satılabilir. Aradığınız her türlü lisanslı pelüşları farklı tasarımları ile size sunan ÇiçekSepeti ile siz de ister çocuğunuza isterseniz de sevdiğinize güzel ve seveceği bir hediye alabilirsiniz.

Yapıları ile Beğeni Kazanan Lisanslı Pelüş Tasarımları

Lisanslı pelüş oyuncaklar, birçok farklı çizgi film karakterinden oluşabilir. İçi yumuşak pamuk ya da elyaf dolu olabilen bu ürünlerin içerisinde daha farklı malzemeler de yer alabilir. Tüylü ya da yumuşak yapılı kumaşlar kullanılarak üretilen pelüş oyuncaklar, çocuklarınızın severek kullanacağı ürünler arasında yer alır. Bunun dışında yumuşak yapısı küçük çocukların zarar görmeden oyun oynayabileceği ürünler arasına girmesini de sağlar. Pelüş oyuncak modelleri sade yapılarının yanında ses çıkarabilen tasarımları ya da anahtarlık ucu ile de ilgi görür. Çizgi film karakterine ait olan farklı cümleleri seslendirebilen bu oyuncak modelleri küçük çocukların daha çok beğenisini kazanan ürünlerdir. Bunun dışında küçük yapılı pelüş oyuncaklar anahtarlık başlığı ile farklı alanlara ya da anahtarlarınıza takabileceğiniz renkli ürünler halini alır. Küçük ve büyük her türlü kullanıcının beğenisini kazanacak şekilde üretilen pelüş oyuncaklar ile çocuklarınızla keyifli zamanlar geçirebilir ya da kendi renkli kişiliğinizi ortaya çıkarabilirsiniz. Bunun için ÇiçekSepeti sizin yanınızdadır. Siz de buradan istediğiniz yapı ve tasarımda pelüş oyuncağa ulaşabilirsiniz.

Lisanslı Pelüşlar Çeşitli Yapıları ile ÇiçekSepeti’nde

Birbirinden farklı birçok ürünü uygun fiyatlı ve kaliteli bir şekilde size sunan ÇiçekSepeti, lisanslı pelüş oyuncak modelleri ile de beklentinizi karşılar. Bir karakterin farklı boyutlarını ve tasarımlarını bulabileceğiniz gibi her bütçeye uygun fiyatlara da kolay bir şekilde ulaşabilirsiniz. Renkli yapıları ile dikkat çeken ve yumuşak duruşlu olması ile çocukların severek oynadığı ürünler arasında yer alan pelüş oyuncaklar, lisanslı modellere sahip olmaları ile daha ilgi çekici hale gelirler. Daha dikkat çekici ürünlerden olan lisanslı pelüşlar ile siz de evinizde çeşitli çizgi film karakterleri ile oyunlar oluşturabilir ya da çocuklarınızın yanından ayırmayacağı oyuncakların sahibi olabilirsiniz. En iyi lisanslı pelüşları ÇiçekSepeti üzerinden satın alabilirsiniz.