Çiçek ve Çikolata
Hediye ve Milyonlarca Ürün
Filtrele
Sırala

Liva

Liva, 1980 yılında kurulan ve Türkiye'nin en köklü saç fırçası ve tarak üreticilerinden biridir. Markanın kurucusu olan Erol Liva, saç bakımının önemine inanan ve bu alanda kaliteli ürünler üretmek isteyen bir girişimcidir. Liva, kuruluşundan bu yana saç bakımında yenilikçi ve ileri teknoloji ürünleri sunmaya odaklanmaktadır. Liva, kökleri derinlere uzanan bir marka olarak, profesyonel saç bakımı ve tarak ürünleri konusunda uzmanlığını kanıtlamıştır.

Liva ürünleri, yüksek kaliteli malzemeler ve işçilikle üretilmektedir. Markanın ürün yelpazesi, çeşitli saç tipleri ve ihtiyaçları için tasarlanmış geniş bir ürün gamını kapsamaktadır. Liva saç fırçaları ve tarakları, saçların sağlıklı ve güzel görünmesine yardımcı olmak için tasarlanmıştır. Ek olarak Liva, Türkiye'de ve yurt dışında birçok ülkede faaliyet göstermektedir. Markanın ürünleri, dünya çapında 40'tan fazla ülkede satılmaktadır.

Liva Professional Saç Fırça, Tarak Ürünleri Çiçeksepeti'nde!

Liva, ürünlerinde kaliteye verdiği önemi her zaman en üst düzeyde tutmuştur. Saç fırçaları ve taraklar, yüksek kaliteli malzemelerden üretilir ve uzun ömürlüdür. Her ürün, saçınızın ihtiyaçlarını karşılayacak şekilde tasarlanmaktadır. Liva'nın ürünleri, saç sağlığınızı korumak ve saç bakımınızı daha etkili hale getirmek için özel teknolojiler kullanır. Teknolojiye ve inovasyona verdiği önem sayesinde, Liva ürünleri kullanıcılarına en yeni ve etkili saç bakım deneyimini sunar.

Liva Professional Saç Fırça, Tarak markası, saç bakımını bir adım öteye taşıyan ürünleriyle güzellik dünyasına katkı sağlamaya devam ediyor. Kalite, uzmanlık ve yenilik Liva'nın temel prensipleri arasında yer almaktadır. Isıya dayanıklı fön fırçası ve ısıya dayanıklı fön tarakları, tüm profesyoneller tarafından tercih edilmektedir. Evinizde de saçlarınıza fön çekmek istediğinizde bu özel tarakları kullanarak istediğiniz şekli çok daha rahat bir şekilde verebilirsiniz. Taraklar, saç şekillendirme işlemlerinizde size yardımcı olurken, saç fırçaları, saçınızın bakımını yaparken saç derinize masaj yapmanızı sağlar.

Tüm Liva saç bakım, tarak ve fırça ürünlerini Çiçeksepeti'nde bulabilir, güvenle sipariş edebilirsiniz.