İPTAL
Buradan başlayın

Gönderim yapmak istediğiniz mahalleyi

ya da AVM, Hastane, Okul, Plaza

gibi noktaları yazabilirsiniz.

Filtrele

Gönderim Yeri Seçin

Living World ÇiçekSepeti’nde!

Kuşunuzun konforunu artıracak oyuncak, suluk, yemlik gibi ürünlere ihtiyacınız varsa Living World ürünlerini tercih edebilirsiniz. Geniş kafes seçenekleri ve kuşların ilgisini çeken oyuncak çeşitleri üreten marka, dayanıklı ürünlere imza atar. Living World, tünekten kafes altlığına kadar geniş bir ürün yelpazesine sahiptir. Kuşunuzun yaşam alanını renklendiren Living World ürünleri için ÇiçekSepeti’ne göz atabilirsiniz.

Kuşunuza Özel Living World Kafes Çeşitleri

Evinizde bir kuşla birlikte yaşamayı düşünüyorsanız sağlıklı ve keyifli bir ömür sürmesi için ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılamanız gerekir. Bunun için ilk olarak kuşunuzun türüne uygun büyüklükte bir kafes almakla işe başlayabilirsiniz. Living World kafes çeşitleri farklı kuş türleri için özel olarak üretilir. Papağan, muhabbet kuşu, Hint bülbülü, kanarya gibi kuşların yaşam alanları birbirinden farklıdır. Papağan büyük bir kuş türü olduğu için daha geniş bir alanda yaşamaya ihtiyaç duyar. Muhabbet kuşu ve kanaryalar içinse orta büyüklükte bir kafes yeterli olur.

Şeffaf akrilik korumalı kuş kafesleri konforlu bir kullanım imkanı sunar. Yem artıkları ve tüylerin etrafa yayılmasını engelleyerek kafesin altındaki bölümde toplanmasını sağlar. Çekmeceli kafes altlığı sayesinde temizlik sırasında kuşunuzun rahatını bozmak zorunda kalmazsınız. Tek ya da çift olarak beslediğiniz kuşlarınız için Living World kafes çeşitlerini tercih edebilirsiniz.

Kafesleri Renklendiren Living World Ürünleri

Kuşlarınız için eğlenceli ve sağlıklı bir yaşam alanı oluşturmak için kafesler kadar dikkat etmeniz gereken bir başka nokta aksesuar kullanımıdır. Yemlik, suluk, tünek gibi temel ihtiyaçların yanı sıra oyuncaklar da kuşların keyifli zamanlar geçirmeleri için oldukça önemlidir. Living World suluk çeşitleri kuşlarınızın gaga yapısına uygun olarak tasarlanır. Telli ve akrilik kafesler için ayrı olarak üretilen suluk ve yemlik çeşitlerinden ihtiyacınıza uygun olanı tercih edebilirsiniz.

Tünekler, ahşap, plastik ve taş başta olmak üzere farklı biçimlerde tasarlanır. Kuşunuzun oyun ve uçma zamanları dışında dinlenmesi için bu tüneklerden almanız gerekir. Aynalı, zilli ve salıncaklı oyuncak çeşitleri de bulunan Living World hamster, tavşan gibi kafeste yaşayan diğer hayvan türleri için de farklı ürünlere imza atar. Kaliteli Living World ürünlerini ÇiçekSepeti üzerinden satın alabilirsiniz.

KAPAT

Göndereceğiniz adrese en yakın mahalle, okul, hastane, plaza, AVM gibi noktaları yazabilirsiniz.