İPTAL
Buradan başlayın

Gönderim yapmak istediğiniz mahalleyi

ya da AVM, Hastane, Okul, Plaza

gibi noktaları yazabilirsiniz.

Filtrele

Gönderim Yeri Seçin

LoL ÇiçekSepeti'nde!

Bir oyuncak bebekten çok daha fazlası olan Lol bebekler, yeni dünyası ile sizleri içine çekiyor. Oyuncak kutu açılımlarını seyrederek ilham alan bebeklerin tasarımcısı, çocuklarda ilgi uyandıracak olan şeyin kutu tasarımı olduğunun farkına vararak kendi oyuncak şirketini kurmaya karar verdikten sonra marka, 2016 yılında hayat buldu. Oyuncak paketlerini ilgi çekici hale getirerek kutunun içerisinde ne çıkacağını sürpriz olarak sunan bu marka, çocukları yepyeni bir deneyime hazırlıyor.

Son dönemin oyuncaklarında popüler hale gelen bebek modelleri, ÇiçekSepeti mobil uygulaması ve ciceksepeti.com'da! Lol bebek çeşitleri ile Lol dünyanızı kurabilir ve sürprizli oyuncaklar ile eğlencenin keyfini çıkarabilirsiniz.

Sürprizlerle Dolu Lol Ürünleri

Özellikle kız çocuklarının sıklıkla tercih ettiği Lol bebek, çocukların hayal gücünün gelişmesinde önemli bir yere sahiptir. Sıradışı paket tasarımları ile ön plana çıkan bu oyuncaklar, markanın kendine has tarzı ile şekilleniyor. Oyuncakların sıradışı ve dikkat çekici tarzda olmaları, çocukların dikkatini üzerine çekiyor. Oyuncak sektöründe sıklıkla adını duyduğunu bu bebek modelleri dünya çapında çok satanlar listesinde yer alıyor.

Lol bebekler açılan bir topun ortasında yer alır. İçinden çıkacak olan bebek bilinmez ve bir sürpriz yaratır. Bu topun kat kat yapısı açıldıkça bebek hakkında bilgi edinilmesini sağlar. Açılan her katmanda bebeğe ait bir aksesuar bulunur. Bu sayede son katmana gelene kadar bebeğin ne olduğu bilinmez ancak fikir yürütülebilir. Sürpriz katmanlara bebeklere ait eşyalar bulunur. Bu eşyalar gözlük, biberon, bardak ya da ayakkabı olabilir. Bebeğe ait eşyalar açıldıkça çocukların büyük ilgisini çekmeyi başarır. Ayrıca lol bebek sürpriz olması sebebiyle de çocukların oldukça fazla ilgisini çeker. Çocuklar genellikle bilinmeyene ilgi duyma eğilimi gösterirler. Hayatı deneyimlemeyi bekleyen ve keşfetmeye açık dünyaları gereği çocukların ilgisini çokça çeken bu oyuncaklar, şimdi ÇiçekSepeti'nde sizleri bekliyor!

Bazı lol bebekler gizli özelliklere de sahip olabilirler. Çocuklar ya da yetişkinler için bu son teknoloji ile geliştirilmiş bebekler daha da ilgi çekici olur. Bebek koleksiyonu yapan yetişkinler için de bu bebekler oldukça ilgi çekici ürünler arasında yer alır. Ayrıca minyatür yada küçük eşyalara ilgi duyan kişiler de bu ürünlere oldukça ilgi duyar. Siz de Lol ürünlerini incelemek için hemn ÇiçekSepeti'ni ziyaret edin.

KAPAT

Göndereceğiniz adrese en yakın mahalle, okul, hastane, plaza, AVM gibi noktaları yazabilirsiniz.