İPTAL
CicekSepeti Uygulaması
(66,123)
Kullan

Sana özel bu üründe % İndirim!

TL

Bu ürünün size özel fiyatıdır, Sepete ekleyin fırsatı kaçırmayın!

Longline QSFP28-100G-LR4-LL SFP+ Module Dell Uyumlu
Longline QSFP28-100G-LR4-LL SFP+ Module Dell Uyumlu

Longline QSFP28-100G-LR4-LL SFP+ Module Dell Uyumlu

%
%
8048
,83 TL
0
,00 TL
%
%
Satıcı: ELEKTROMARKA 9,5 Satıcı puanı, satıcının sipariş sürecindeki hizmet kalitesi ve müşteri beyanları dikkate alınarak hesaplanır.
Satıcı: ELEKTROMARKA 9,5 Satıcı puanı, satıcının sipariş sürecindeki hizmet kalitesi ve müşteri beyanları dikkate alınarak hesaplanır.
Ürün Özeti

14 gün içinde ücretsiz iade. Kolay iade için tıklayın.

Bu ürün ELEKTROMARKA tarafından gönderilecektir.

Bu Satıcının Tüm Ürünlerini Görüntüle

Ürün sayfasında gördüğünüz fiyat bilgileri, satıcı tarafından belirlenmektedir.

Ödeme Seçenekleri
ÇiçekSepeti.com ödeme bilgilerinizi güvende tutar. Ödeme esnasında kredi kartı bilgileriniz hiçbir şekilde 3. kişiler tarafından görünmemektedir.
Taksit Seçenekleri
  • Taksit Seçenekleri
  • Taksit Seçenekleri
  • Taksit Seçenekleri
  • Taksit Seçenekleri
  • Taksit Seçenekleri
  • Taksit Seçenekleri
  • Taksit Seçenekleri
  • Taksit Seçenekleri
Ürün Açıklaması

Longline QSFP28-100G-LR4-LL SFP+ Module Dell Uyumlu

Ürün Özellikleri
Dell Compatible QSFP28-100G-LR4-LL Vendor Name Longline
Form Factor QSFP28 Max Data Rate 103.125Gbps
Wavelength 1310nm
?
Max Cable Distance 10km@SMF
Connector LC duplex Media SMF
Transmitter Type 4 x LAN WDM DML (DFB) Receiver Type PIN
DDM/DOM Supported Commercial Temperature Range 0 to 70°C (32 to 158°F)
?
TX Power -4.3~4.5dBm Receiver Sensitivity <-8.6dBm
Power Consumption 4W Extinction Ratio 4dB
Modulation Format NRZ CDR TX and RX
Transmit and Dispersion Penalty 2.2dB Powerbudget 8.5dB
Packaging Technology COB (chip on board) Packaging FEC Function
?
Supported
Protocols IEEE 802.3ba 100GBASE-LR4, IEEE 802.3bm, QSFP28 MSA Compliant Application 100GBASE Ethernet, Data Center

Ürün Kodu: kc3666076
Ürün Özellikleri
Ürün Tipi
Sunucu Kabini

Firma Ünvanı: ELEKTROMARKA TEKNOLOJİ ÜRÜNLERİ LİMİTED ŞİRKETİ

Vergi Numarası: 3310573336

İletişim: Satıcının CicekSepeti tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır.

Şehir: İstanbul

KAPAT

Göndereceğiniz adrese en yakın mahalle, okul, hastane, plaza, AVM gibi noktaları yazabilirsiniz.