İPTAL
Buradan başlayın

Gönderim yapmak istediğiniz mahalleyi

ya da AVM, Hastane, Okul, Plaza

gibi noktaları yazabilirsiniz.

Filtrele

Gönderim Yeri Seçin

Loriblu ÇiçekSepeti’nde!

Loriblu, ayakkabı sevgisinden ve onları mümkün olan en iyi şekilde tasarlama arzusuyla arzusuyla yaşamına başladı. Markanın kurucusu Graziano Cucci, 70'lerdeki ışıltıyı ürettiği ürünlerle ulaşılabilir kılmayı hedefleyerek yola çıktı. Bu yüzden evinin bodrum katında eski bir bozuk çamaşır makinesini aldı ve onu bir deri çırpma makinesi yaparak işe başladı.

En güzel modelleriyle Loriblu ürünleri, ciceksepeti.com ve ÇiçekSepeti mobil uygulamasında sizleri bekliyor!

Rahatlıkla Buluşan Elegant Çizgiler

Bugün hemen herkesin bildiği mignon modeli, satışa ilk sunulduğu günlerde de mevsimler dışında tüm yıl boyunca satılan trend ve yenilikti. Bu marka için de bir dönüm noktasıdır: Loriblu bu başarılı tasarım sayesinde, her zaman yaratıcı bir kalbe sahip ve her ayakkabının el yapımı ayrıntılarına özen gösteren uluslararası bir şirket haline geldi. Günümüzde yeni jenerasyon tarafından mirası sürdürülen marka, şık ve rahat tasarımlarıyla vazgeçilmeziniz olacak ayakkabılara imza atıyor.

Sandaletlerden şık topuklu ayakkabılara, hem gece hem de gündüz kullanabileceğiniz şık modelleriyle Loriblu, en çok kullandığınız aksesuarlarınızdan olacak. Kombinlerinizi tamamlayacak, size rahatlığı ve şıklığı aynı anda sunacak Loriblu, ÇiçekSepeti’ne özel indirim ve avantajlı ödeme seçenekleriyle web sitemiz ve mobil uygulamamızda!

Tüm gözleri üzerinize toplayacak modeller, kampanyalı fiyatlar ve özel fırsatlarla satın alınabiliyor. Siz de hemen ÇiçekSepeti’ni ziyaret ederek alışveriş keyfinizi evinizin konforunu terk etmeden yaşayabilirsiniz!

KAPAT

Göndereceğiniz adrese en yakın mahalle, okul, hastane, plaza, AVM gibi noktaları yazabilirsiniz.