Çiçek ve Çikolata
Hediye ve Milyonlarca Ürün
Filtrele
Sırala

Lyra ÇiçekSepeti’nde!

Dünyanın en eski boya kalemi markalarından biri olan Lyra, okul ve ofisler için ürettiği kaliteli ürünlerle 1806'dan beri dünya efsanesi olan Fila ailesine 2008 yılında katıldı. Lyra, verimli yöntemler kullanarak ve çevreyi yakından takip ederek grafik sanatlar ve daha fazlası için en kaliteli ürün yelpazesini genişletti.

Renkli ve yüksek kalitedeki ürünleriyle Lyra , ciceksepeti.com ve ÇiçekSepeti mobil uygulamasında sizi bekliyor!

Lyra Ürünleriyle Yaratıcılık Sanatı

Üst seviyede sanatsal kuru boya kalemleri ile rengarenk hayal dünyanızı yansıtabileceğiniz harika resimler yapmanız çok kolay! Üstün derecede yoğun ve güçlü pigmentli Lyra boyalar, hayal gücünüzden sızan tüm kareleri görselleştirebilmenizi sağlar. Kaygan ve yumuşak boya yapıları ve ergonomik tutuş yapıları, minimum eforla maksimum verim almanızı sağlar. Lyra ürünleri, kesintisiz çizgiler, ince hassas kontürler çizmek için gerekli hassas uçlara sahiptir. Ayrıca geniş alan boyamak, gölge katmanları oluşturmak istediğinizde kullanabileceğiniz Lyra ürünleri, yüksek ışık haslığına sahip ve suya dayanıklıdır.

Lyra’nın geniş ürün paleti, kuru kalemden sulu boyaya, silgiden tüm yüzeyler için kullanılabilecek kalıcı kalemlere, boya ve kalem söz konusu olduğunda aklınıza gelebilecek tüm ürünleri içerir. Sulu boya kalemi, fırça uçlu kalem, sketching set ve toz pastel boya gibi profesyonel ekipmanları da içerisinde bulunduran Lyra ürün yelpazesinde ihtiyacınıza en uygun ürünü kolaylıkla bulabilirsiniz.

ÇiçekSepeti’ni hemen ziyaret ederek online alışverişe özel indirimlerle Lyra ürünlerini satın alabilirsiniz!