Çiçek ve Çikolata
Hediye ve Milyonlarca Ürün
Filtrele
Sırala

Magicvoice ÇiçekSepeti'nde!

1984 yılında kurulan Merter Elektronik bünyesindeki Magicvoice markası; anfi, seslendirme sistemleri, hoparlör, dijital player, mikrofon, kolon ve daha birçok ürünüyle şimdi ÇiçekSepeti’nde!

Profesyonel ya da amatör anlamda müzik ile uğraşanların tercihi olan Magicvoice markası, dayanıklı ve kaliteli ürünleriyle dikkat çekiyor. Ses kalitesini artıran ürün portföyüne sahip Magicvoice ile istediğiniz her müziği geniş kitlelere duyurabilir ve beğeni toplayabilirsiniz. Siz de uygun fiyatlı Magicvoice ürünlerine sahip olmak için ÇiçekSepeti üzerinden online alışveriş ile sipariş edebilir, kampanyalar ve indirimli ürünler hakkında bilgi sahibi olmak için mobil uygulamasını indirebilirsiniz.

Kaliteli Magicvoice Ürünleri

Düğün, nişan, doğum günü, mevlüt gibi etkinliklerde ses kalitesinin iyi olması, etkinliğin seyrini bir anda değiştir. Magicvoice ürünleri de kaliteli ses yapısı sayesinde kesintisiz bir deneyim yaşamanızı sağlar. Sadece etkinlikler için değil, müzik alanında profesyonelleşmek isteyenlerin tercihi de Magicvoice oluyor. İndirimli Magicvoice ürünleri, ÇiçekSepeti’nde sizi bekliyor! Magicvoice marka ürünleri avantajlı fiyatlarla ÇiçekSepeti’nde bulabilir ve kampanyalı Magicvoice ürünlerinden birini satın alabilirsiniz.

Yüksek teknolojiyle geliştirdikleri Bluetooth hoparlör ve kullanışlı mikrofonlar, Magicvoice kalitesiyle size eşlik ediyor. Uzun süre kullanılabilen Magicvoice markasının ürünleri, sizin için kaliteyi ulaşılabilir hale getiriyor. Siz de avantajlı Magicvoice fiyatları ve diğer tüm kampanyalar için mobil uygulama üzerinden bildirimlere izin vererek anında haberdar olma fırsatı yakalayabilirsiniz.