Çiçek ve Çikolata
Hediye ve Milyonlarca Ürün
Filtrele
Sırala
BURADAN
BAŞLAYIN

Magnetler

Yaşam alanlarına farklılık katmak için tercih edilen magnet tasarımları, değişik renkler ve modellerde sunulur. Özellikle buzdolabı üzerinde sıkça tercih edilen modellerin arka tarafı mıknatıslı, ön tarafları ise değişik renk, görsel, fotoğraf, şekil ve amaçlarda tasarlanır. Mutfak dekorasyonunun en sevilen dekoratif ürünleri arasında yer alan magnet modelleri, aslında sadece aksesuar olarak kullanılmaz. Not tutacağı, fotoğraf askısı, görsel sergileme gibi birçok farklı amaçla da kullanılabilir. Buzdolabı üzerine bir şey asmak veya sergilemek istediğinizde yüzeyin aşınması, lekelenmesi ve çizilmesinin önüne geçen magnet modellerini ÇiçekSepeti’nde bulabilir, uygun fiyatlarla hemen sipariş edebilirsiniz.

Resimli Magnet Modelleri

Mutfak süslemesi konusunda akla ilk gelen ürünler arasında yer alan magnetler, farklı türleri ve fonksiyonları ile de hayatınızı kolaylaştırır. Üzerinde şekiller, fotoğraflar, mesajlar olan magnetleri kendiniz için alabileceğiniz gibi sevdikleriniz için hediyelik olarak tercih edebilir, harika sürprizler yapabilirsiniz.

 • Farklı boyut ve özellikte tasarlanan magnet modelleri, geniş ürün yelpazesinde sunulur. Otomobil ve buzdolabı gibi yerlerde sıkça kullanılan magnetlerin arkasındaki özel mıknatısı metal yüzeylere rahatça yapışmasını sağlar. Leke veya iz bırakmadığı için oldukça kullanışlıdır. Doğum günü, yeni bebek hediyesi, yıl dönümü, nişan şekeri, yeni yıl gibi özel günlerde özel magnetler tercih ederek sevdiklerinizi mutlu edebilirsiniz.
 • Nikel, demir, çelik gibi maddeleri kolayca kendisine çeken magnetler, dekoratif ve reklam amaçlı kullanılabilir. Özel olarak tasarlanan modeller üzerine firmanızın ya da işletmenizin bilgilerini ekleyerek insanların dikkatini çekebilirsiniz.
 • Ahşaptan tasarlanan magnetler, farklı tasarımlarda sunulur. Tarihi evler, şehir hatıraları, isimlik, sevdiklerinizin isimleri veya baş harfleri, oda süslemeleri ve özel bölümler için mottonuzun yer aldığı magnet modellerini tercih edebilirsiniz.
 • Üzeri silikondan olan magnetler ise özel bir baskı tekniği ile üretilir. Oldukça dayanıklı olan bu tür modeller; darbelere, düşmeye ve sıvı ile temasa karşı son derece dayanıklıdır. Farklı renklerde sunulan silikon magnetler, kullanım ömrü ile zamana meydan okurken aynı zamanda baskı seçenekleri sayesinde istediğiniz her şeyi magnet üzerinde tasarlamanıza olanak tanır.
 • İsme özel olarak üretilebilen hatıra magnetleri çok sayıda alındığında size büyük avantaj sağlar. Nikah şekeri ve hatırası için üretilen modelleri tercih ederek mutlu gününüzde yanınızda olan sevdiklerinize güzel bir anı verebilirsiniz. Aynı şekilde baby shower partileri içinde özel tasarlanan bebek arabası tasarımlı magnetler ve farklı modelleri tercih ederek özel bir anı oluşturabilirsiniz.
 • Buzdolabı üzerinde süs olarak kullanılan magnetler arasında en çok tercih edilenler, farklı şehirlerin simge yapılarını yansıtan modellerdir. Hediyelik olarak da oldukça güzel olan bu ürünler Ankara, İzmir, Konya, Çanakkale gibi şehirlerin simgeleri ile süslenir. Örneğin; Ankara temalı magnetlerde Anıtkabir, Atakule gibi simgeler yer alırken İstanbul magnetlerinde Ayasofya, Topkapı Sarayı, Kız Kulesi gibi simgeler görülür.
 • Açacak şeklinde tasarlanan magnetler oldukça pratiktir. İçecek kapaklarını kolayca açmanızı sağlayan bu modelleri buzdolabı üzerinde rahatlıkla bulundurabilirsiniz. Özellikle cam şişeli içecekleri açmakta zorluk yaşayanlar üzerinde farklı tasarımlarla sunulan magnet açacakları tercih edebilir.

Kullanışlı ve Pratik Magnetler

Her üründe olduğu gibi magnet seçiminde de göz önünde bulundurmanız gereken bazı konular vardır. Değişik ebatlarda tasarlanan magnetler, fonksiyonel olarak da farklı özellikler sunar. Burada kullanacağınız alan ve ne için bir magnet istediğiniz en önemli faktörler olacaktır.

 • Genellikle küçük ebatlarda satışa sunulan magnet modellerinin büyük boyutlarını da bulabilirsiniz. Özellikle fotoğraf çerçevesi şeklinde tasarlanan modeller daha büyük bir kullanım alanı sunar. Dikdörtgen şeklinde olan ve etrafında farklı tasarımların bulunduğu bu çerçeveler genellikle 10x15 cm, 10x10, 8x10, 7x15 cm'lik seçeneklerle sunulur. Bu magnet çerçeveler içerisine istediğiniz fotoğrafları ekleyerek buzdolabı ya da odaları süsleyebilirsiniz.
 • Özel günler ve anlar için tasarlanan nazar boncuklu, anne, kardeş, baba temalı veya dua içeren magnetleri sevdiklerinize hediye edebilirsiniz. Hediyeyi seçerken hangi temaların hediye vereceğiniz kişinin hoşuna gideceğini göz önünde bulundurmanız faydalı olacaktır.
 • Üst panelinde not alanı ve not kalemi için özel bir bölmesi olan notluk magnetler hayatı kolaylaştıran ürünler arasında yer alır. Buzdolabı üzerine astığınızda alışveriş listelerini ve eksikleri yazabilir veya unutmamanız gerekenleri not olabilirsiniz. Odalarda ise öğrencilerin ders ve sınav programları için kullanabileceği seçenekler vardır.
 • Büyük bir dikdörtgen alan üzerinde haftalık programlar, dikkat edilmesi gerekenler, mottolar ve mesajlar için özel tasarlanan not magnetleri, aile içindeki herkesin iletişim halinde olmasını kolaylaştırır. Üzerine yazı yazabildiğiniz bu magnetler sayesinde evden çıkarken aile üyelerine istediğiniz mesajı bırakabilirsiniz.
 • Kişiye özel olarak tasarlanan magnetleri istediğiniz organizasyon ve etkinlik duyuruları, davetler ve özel gün partileri için sipariş edebilirsiniz. Üzerine istediğiniz mesajı ekleyebileceğiniz bu magnetleri açacak şeklinde seçerek uzun ömürlü ve kullanışlı bir anı oluşturabilirsiniz.

Yaşam alanlarında oldukça farklı fonksiyonlarda kullanılan magnet modelleri ÇiçekSepeti’nde sizi bekliyor. Hemen magnet sayfası üzerinden ürünleri inceleyebilir, beğendiğiniz modelleri sipariş edebilirsiniz.