İPTAL
Buradan başlayın

Gönderim yapmak istediğiniz mahalleyi

ya da AVM, Hastane, Okul, Plaza

gibi noktaları yazabilirsiniz.

Filtrele

Gönderim Yeri Seçin

Maket Araba

Maket arabalar, nostalji tutkunlarının beğenisini kazandığı kadar yaşam alanlarında şık dekoratif dokunuşlar yapmak isteyenler için de ideal seçeneklere sahiptir. Sevdiklerinize özel sürprizler yaparken de göz atabileceğiniz bu tasarımlar, geniş ürün yelpazesi sayesinde her beğeniye hitap eden modellerden oluşur. Farklı dönemleri realistik bir şekilde yansıtan en iyi maket araba alternatifleri ÇiçekSepeti’nde keşfedebilirsiniz!

Farklı Materyallerle Gerçekçi Tasarımlar

Maket araba seçenekleri ahşap, plastik ve metal gibi çeşitli materyallerden üretilir. Bu sayede her beğeniye hitap edecek tasarımlara ulaşabilir, dilediğiniz ürünü tercih edebilirsiniz. Ürünü dilediğiniz gibi boyamak ve kendi zevklerinizi yansıtmak istediğiniz tasarımlara ihtiyaç duyuyorsanız; ahşap maket boyama setlerini de tercih edebilirsiniz. Dekoratif amaçlarla da değerlendirebileceğiniz bu ürünlerin parçalarını puzzle gibi tamamlayıp bir araya getirdikten sonra ürünü boyayabilirsiniz. Hazır olarak birleştirilmiş parçalara sahip ahşap maket arabalar da tercih edebileceğiniz seçenekler arasında yer alır.

Farklı dönemlere ait vintage ve retro modellerin yanı sıra günümüzdeki araçların minyatür versiyonlarına da ulaşabilirsiniz. Parçalı ürünler yerine tamamlanmış ürünler de tercih edilebilir. Çalışma masası ve kitaplık gibi alanlarda sergileyebileceğiniz bu tasarımlar, koleksiyoncular için göz alıcı alternatiflerden oluşur. Set halinde satışa sunulan özel koleksiyonlar ile yaşam alanlarınıza nostaljik esintiler kazandırabilirsiniz.

Çocuklar İçin Keyifli Maket Araba Modelleri

Maket araba tasarımlarında çocukların severek oynayacağı farklı modellere de ulaşabilirsiniz. Şarjlı, kumandalı veya pilli olarak tasarlanan maket arabaların manuel olarak hareket ettirilebilen alternatiflerini tercih edebilirsiniz. Çizgi film ve animasyonlarla popüler hale gelen özel modelleri çocuklara hediye ederek keyifli oyunlar oynamalarına katkıda bulunabilirsiniz.

Setler halinde ulaşabileceğiniz maket araba modelleri, özel serileri tamamlamanıza yardımcı olur. Farklı boyutlardaki maket araba seçenekleriyle çocuk odaları için dekoratif dokunuşlar yapabilirsiniz. Çeşitli yaş gruplarına uygun materyallerle üretilmiş araba modellerini tercih ederek çocuklarınız için güvenli bir kullanım sağlanabilir.

Çeşitli Ölçek Seçeneklerinden Yararlanın

Model araba olarak da bilinen maket arabalar, gerçek arabaların orijinal görünümlerine sadık kalınarak tasarlanır. 1/82 ve 1/60 gibi ibarelerle satışa sunulan bu ürünlerin boyut seçenekleri bu şekilde belirtilir. 1/82 ibaresi, maket arabanın orijinal arabaya göre 84 kat küçültüldüğünü ifade eder. Dolayısıyla 1/60 ibareli maket araba, 1/82 ibareli ürüne göre daha büyük boyutta tasarlanır. Bu ifadelere dikkat ederek idealinizdeki araba boyutuna kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

  • Ölçek ibareleri sayesinde ihtiyacınız olan ebatta araba modelleri seçebilirsiniz.
  • Maket arabayı kullanacağınız alana göre ve amaçlarınıza uygun olarak çeşitli ölçek alternatifleri ile tercih etmeniz mümkün.
  • Aynı araba modelinin farklı ölçekli alternatiflerine ulaşarak kitaplık, sehpa ve çalışma masası gibi alanlarda hoş seriler meydana getirebilirsiniz.
  • Göz alıcı koleksiyonlar da oluşturabilirsiniz.

Nostaljik Esintilere İmza Atın

Retro ve vintage araba maketleri zamansız bir popülerliğe sahiptir. Bu ürünleri hem hediye seçeneği olarak hem de dekorasyon stilinizde özel dokunuşlar yaratmak için tercih edebilirsiniz. Üstü açık Chevy Impala, vintage bir klasik Volkswagen Beetle ve Ford Mustang GT gibi modeller popülerliğini koruyan özel modeller arasında. Klasik araba maketlerini yaşam alanlarınızın farklı bölümlerinde sergileyerek mekandaki nostaljik atmosferi vurgulayabilirsiniz.

Boyanabilen, çok parçalı ya da sergilenmeye hazır tasarımlar arasından kişisel zevklerinize hitap eden çok sayıda modele ulaşabilirsiniz. Metalik materyaller ile tasarlanan maketler, yaşam alanlarınıza elegan görünümler kazandırabilir. Işık yansımalarını hoş bir şekilde gösteren bu modeller, retro ve vintage dokunuşlar yaratmak için ideal. ÇiçekSepeti ile uygun fiyatlı maket araba modellerine ulaşarak hem kendiniz hem de sevdikleriniz için özel tasarımları tercih edebilirsiniz. Beğendiğiniz maket araba modellerini uygun fiyat avantajlarından yararlanarak hemen satın alabilirsiniz!

KAPAT

Göndereceğiniz adrese en yakın mahalle, okul, hastane, plaza, AVM gibi noktaları yazabilirsiniz.