İPTAL
Buradan başlayın

Gönderim yapmak istediğiniz mahalleyi

ya da AVM, Hastane, Okul, Plaza

gibi noktaları yazabilirsiniz.

Filtrele

Gönderim Yeri Seçin

Askeri Maket Araç

Dünyaca ünlü markaların gerçekçi tasarımlarının yer aldığı askeri maket araç kitleri ile keyif dolu saatler geçirebilirsiniz. Bireysel ya da ailecek oynanabilecek aktivitelerden biri olan bu oyuncak çeşitleri, koleksiyon sahiplerinin de dikkatini çeker. Zırhlı araçlardan tanklara, uçaklardan gemilere kadar özenle hazırlanan parçalar, malzeme konusunda da farklı seçenekler sunar. Maket ve oyuncak tutkunlarını cezbeden askeri araçları ÇiçekSepeti ayrıcalıklarıyla uygun fiyatlara satın alabilirsiniz.

Hayal Gücünü Genişleten Askeri Maket Araç Kitleri

Demonte parçaların bir araya gelmesiyle oluşan askeri maket araçları, hem çocuklara hem de hobi olarak maketlerle ilgilenenlere hitap eder. Küçüklü büyüklü birbiri ile uyumlu birçok parçanın yer aldığı kitler, birleştirildiğinde bütün bir oyuncak askeri aracın çıkmasını sağlar. Plastik, metal ve ahşap olmak üzere farklı malzemelerden üretilen bu maketler, parçaların özel kesimleriyle simetrik ve muntazam bir görüntüsü oluşturur. Yapboz ile oldukça benzerlik gösteren askeri maket setleri, her yaştan kullanıcının keyifli zaman geçirebileceği bir aktivite haline gelir. Askeri maket araçlarını ister tek başınıza isterseniz de çocuğunuzla birlikte birleştirebilir, çocuğunuzun el becerisinin ve bilişsel yeteneklerinin gelişmesine katkıda bulunabilirsiniz. 220 ayrı parçayı bulunan maket askeri araçlar, ünlü markaların birbirinden farklı tasarımları ile ön plana çıkar. Paketlerin içerisinde maket tanklardan figürlere kadar birçok oyuncak bulunur. Eğlenceli vakit geçireceğiniz setler için özel bir alan oluşturabilir, evinizin dekorasyonunu değiştirebilirsiniz. Çocukların motor ve becerilerini destekleyen bu maketleri günün stresini atmak içinde kullanabilirsiniz.

Birbirinden Farklı Askeri Maket Araçlar

Farklı yaş gruplarının eğlenceli zaman geçirmesine yardımcı olan askeri maket modelleri, değişik model araç tasarımlarıyla dikkat çeker. Bu ürünler eski zaman modellerden yeni modern araçlara kadar geniş bir skalayı kapsar. Maketlerin birleşiminden sonra ortaya çıkan askeri araçlar, gerçekleri ile oldukça benzerlik gösterir. Kamyondan tırlara, arazi araçlarından tanklara ve füzelere kadar geniş bir çeşitlilik sunan ürünler, kullanıcıların beğenisini kazanmayı başarır. Araç ve model seçeneklerinin yanında maketlerin farklı boy alternatifleri de bulunur. Böylece aradığınız özelliğe ve boyuta sahip olan ürüne kolayca ulaşabilirsiniz.

Askeri araç maketleri, yalnızca arabalardan değil, aynı zamanda deniz ve hava taşıtlarını da kapsar. Bu ürünlerin ışıklı veya çek çek motorlu gibi modellerine de ulaşabilirsiniz. Sahip olduğu özellikler, özellikle küçük çocukların ilgisini çeker. Söz konusu olan maket araçları herhangi bir zararlı madde içermemesi ile güvenli bir kullanım sunar. Tanınmış markalar tarafından sunulan en iyi askeri maket araçları, kalite ve onaydan geçerek kullanıcıyla ulaşır. Sağlığa zarar vermeyen boyaların kullanıldığı maketler, farklı renk seçenekleriyle de geniş bir çeşitliliğe sahiptir. Kamuflaj desenlerden oluşan yeşil, en çok tercih edilen renk alternatiflerinden biri olur.

Duyguları Harekete Geçiren Askeri Araç Maketleri

Yetenek ve problem çözme konusunda kullanıcıların üzerinde olumlu bir etkiye sahip olan askeri maketler, eğlenceli ve kaliteli vakit geçirilmesine olanak tanır. Anlama, öğrenme ve savunma konusunda da faydalı olan bu oyuncaklar, karakter gelişimine de katkı sağlar. Hem oyun hem de hobi amaçlı kullanılan maketler arasında set halinde bulunan paketlere de ulaşabilirsiniz. Setlerin içerisinde tek bir aracın yerine zırhlı devriye araçları, tanklar ve taşıma araçları gibi çeşitli parçalar yer alır. Oyuncaklar kendi aralarındaki farklı modeller konusunda da çok sayıda seçenek sunar. Özellikle tank çeşitleri, dünyaca ünlü gerçek tankların maket versiyonu halinde kullanıcıyla buluşur. Askeri maket araçlarının fiyatı, maketlerin üretildiği malzemeye ve parça sayısına göre çeşitlilik gösterir. Yüzlerce model alternatifi ile her beğeniye uygun seçeneğin yer aldığı ÇiçekSepeti sayesinde ucuz askeri maket araçlarına ulaşabilir, tek tıkla alışverişinizi tamamlayabilirsiniz.

KAPAT

Göndereceğiniz adrese en yakın mahalle, okul, hastane, plaza, AVM gibi noktaları yazabilirsiniz.