İPTAL
Buradan başlayın

Gönderim yapmak istediğiniz mahalleyi

ya da AVM, Hastane, Okul, Plaza

gibi noktaları yazabilirsiniz.

Filtrele

Gönderim Yeri Seçin

Maket-Boya-Aksesuar Ürünleri

Boş vakitlerinizi kaliteli bir şekilde değerlendirmenizi sağlayacak birbirinden farklı aktiviteler bulunur. Maket gibi el becerisi gerektiren uğraşlar, sayılarla boyama tablo, dekoratif ip, plastik kanvas, deri materyal ve hobi setleri bu aktiviteler arasında. Hem amatör hem de tecrübeli kişiler için tasarlanan birçok ürün çeşidini ÇiçekSepeti’nde ucuz fiyat seçenekleriyle bulabilirsiniz. Bu kullanışlı ürünler sayesinde, sevdikleriniz için hediyelik eşyalar da yapabilirsiniz. Ayrıca, maket malzemelerini kullanarak ürettiğiniz eşyalarla kendinize ek gelir oluşturma fırsatınız bulunur. Daha keyifli vakit geçirmek ve boş zamanlarınızda el emeği eşyalar üretmek için; maket, boya, aksesuar ve hobi eşyası modellerine göz atabilirsiniz.

Hayal Gücünüzü Ortaya Çıkaran Maket-Boya-Aksesuar Ürünleri

Maket boyaları ve hobi malzemeleri, hayal gücünün ortaya çıkmasını sağlar. Boyanabilen ahşap maketler, aksesuarları dekore etmenizi sağlayan ip çeşitleri ve takı-çanta tasarımı için gerekli ekipmanlar gibi birçok malzeme ÇiçekSepeti’nde yer alır. Yaratıcılık yeteneği açısından oldukça faydalı olan bu modeller arasında, kendin yap tablo çeşitleri de bulunur. İçerisinde boya da bulunan bu setlerde; ilgili sayıları, belirtilen renklere boyamanız yeterli olur. Bu sayede kendi emeğiniz ile hazırladığınız bir tablo ortaya çıkarabilirsiniz. Hoş bir aksesuar olarak değerlendirebileceğiniz bu tablo çeşitleri arasında, her zevke hitap eden seçenekler bulunur. Dilerseniz evde kullanmadığınız kavanoz ve bardak gibi eşyaları değerlendirmek için de dekoratif ip çeşitlerini tercih edebilirsiniz. Böylece, yaratıcılığınızı ortaya koyabileceğiniz özgün tasarımlara sahip süs eşyalarına sahip olabilirsiniz.

Her Zevke Hitap Eden Maket Modelleri

Maket aksesuarları, hem kullanıma hazır hem de sizin tasarlayabileceğiniz çeşitlere sahip. Dekoratif ip modelleri ile birçok farklı süsleme ürünü hazırlayabilirsiniz. Kavanoz, bardak gibi eşyalarınızın etrafını bu ürünlerle sararak hoş aksesuarlar oluşturabilirsiniz. Özellikle hasır ip modelleri, süs eşyaları için sıklıkla tercih edilen ürünler olarak öne çıkar. Metal, gümüş zincir ve benzeri materyaller; takı yapımında kullanılan ürünler arasında yer alır. Ahşap maketler ise puzzle parçaları gibi ayrı ayrı şekillerde bulunur. Hem parçaları birleştirip maketi oluşturmak hem de sonrasındaki boyama süreci kullanıcılara keyif verir. Hayal gücünü yansıtabileceğiniz modeller olması da dikkat çekici özellikler arasında yer alır. Dilediğiniz deseni ahşap maketler üzerinde seçtiğiniz renklerle işleyebilirsiniz. ÇiçekSepeti üzerinden satın alabileceğiniz boyalarla dilediğiniz renk ve desende ürünler ortaya çıkarabilirsiniz. Sevdikleriniz için sıradışı bir hediye olarak tercih edebilir veya sadece odanız için şık bir aksesuar olarak da kullanabilirsiniz.

Maket Malzemeleri ve Aksesuarlar

Maket ve hobi malzemeleri, her kullanıcının ilgisini çekebilecek alternatifleri ile dikkat çeker. Boyama kit ve tablolardan, takı ve çanta tasarım ürünlerine kadar tüm çeşitlere göz atabilirsiniz. Tüm bu eşyalarla kendinize özgü tasarımlar yapmak mümkün hale gelir. Belirli kalıplara sahip olan bazı modeller için tek yapmanız gereken parçaları birleştirmek. Bu türde olan ürünlerde yapım süreci daha kısa ve pratik olur. Ahşap çıta ve kumaş çeşitleri ise tasarım yapma açısından size daha çok seçenek sunar. Kendi zevkinizi yansıtabileceğiniz hobi eşyaları arıyorsanız, bu modeller sizin için uygun olabilir. İlginizi çeken ve başlamak istediğiniz el sanatları ile ilgili birçok malzeme ÇiçekSepeti’nde mevcut. Maket boyası, reçine, kumaş yapıştırıcısı, hasır ip ve daha birçok modeli kolaylıkla inceleyebilirsiniz. Bütçenize dost fiyat avantajları ile dilediğiniz hobi eşyasını satın alabilirsiniz. El emeği olan özgün tasarım eşyalar birçok kullanıcının favori ürünleri arasında yer alır. Ailenizle birlikte keyifli vakit geçirmek, çocuklarınıza çeşitli beceriler kazandırmak gibi birçok amaçla hobi eşyaları edinebilirsiniz. ÇiçekSepeti’nde bulunan birbirinden eğlenceli maket ve hobi eşyalarını kampanyalı fiyatlarla edinebilirsiniz.

KAPAT

Göndereceğiniz adrese en yakın mahalle, okul, hastane, plaza, AVM gibi noktaları yazabilirsiniz.