İPTAL
Buradan başlayın

Gönderim yapmak istediğiniz mahalleyi

ya da AVM, Hastane, Okul, Plaza

gibi noktaları yazabilirsiniz.

Filtrele

Gönderim Yeri Seçin

HER GÜN AYNI
GÜN TESLİMAT
GÜVENLİ
ALIŞVERİŞ
%100 MÜŞTERİ
MEMNUNİYETİ
Temizle

Filtrele

266 ürün bulundu.

Maket Hava Araçları

Maket oyuncaklar ve modellerini eğlenerek el becerinizi geliştirmek için seçebilirsiniz. Özellikle el işlerine ilgi duyan, pratik uygulamaları zevkle gerçekleştiren kullanıcılara yönelik olarak üretilen maket hava aracı modelleri için pek çok farklı seçenek bulabilirsiniz. Gerçek hava araçlarından ilham alınarak tasarlanan bu hava araçlarının kurulumu için farklı yöntemler kullanılır. Özellikle maket hazırlama ve birleştirme alanında tecrübe sahibi olan kullanıcılar çok parçalı maketleri tercih edebilirler. Maketleri hazırladıktan sonra ister dekorasyon parçası ister aktif olarak çalışan bir oyuncak olarak kullanabilirsiniz. Ucuz maket hava aracı modelleri ÇiçekSepeti’nde!

Maket Hava Aracı Özellikleri

Maket hava araçlarında farklı modeller bulunur. Farklı modellere göre ürünlerin özellikleri de çeşitlenebilir. Bu modellerden ilki; dekorasyon amacıyla üretilen hava araçları. Birbirinden farklı gövde parçalarına sahip olan dekorasyon amaçlı maketler için farklı birleştirme talimatları bulabilirsiniz. Talimatları takip ederek oluşturacağınız dekorasyon amaçlı maketlerin çalıştırılması ya da uzaktan kumanda gibi seçeneklerle kontrol edilmesi mümkün değil. Parçaları bir araya getirerek ortaya çıkardığınız maketinizin üzerini istediğini gibi boyayarak ya da kaplayarak güzel bir dış görünüm elde edebilirsiniz. Üstelik bu işlemler sayesinde standart görünüme sahip olan maketinizi kendi zevklerinize göre modifiye edebilirsiniz.

Maket hava aracı modellerinin bir kısmında aktif çalışma özelliği de bulunur. Bu maketlerin montajı sırasında dış gövde parçalarını bir araya getirmenin yanı sıra hareket sağlayan aksamları da birleştirmek gerekir. Özellikle hareketli maket hava aracı modellerini kendiniz de tasarlayabilirsiniz. Uygun pervane gücüne sahip elektrikli motor ve batarya üniteleri kullanarak maket hava aracınızı uçabilir hale getirebilirsiniz. Ayrıca hareket kabiliyeti olan hava araçları tercih etmek isteyen kullanıcılar üretim özellikleri bu yönde olan hava araçlarını tercih ederek kurulum aşamasından sonra kullanmaya başlayabilirler.

Çeşitli Boyutları ile Gerçekçi Duruşa Sahip Maket Askeri Hava Aracı Modelleri

Maket askeri hava aracı modelleri, çeşitli tasarımları ile beğeni kazanan ürünlerdir. Zorluk seviyesi arttıkça daha detaylı bir hal alan maketlerin boyutları da değişkenlik gösterir. İlk seviyelerde daha büyük parçalara sahip olan maketler, kolay bir şekilde birleştirilir ve sizi bu alanda ilerleme konusunda motive eder. Seviye ilerledikçe hem parça sayısı artar hem de parçaların boyutları küçülmeye başlar. Daha gelişmiş tasarımları ile karşınıza çıkan zor seviye maket askeri uçak modelleri, işin sonunda beğeninizi kazanacak ürünlerdir. Askeri araçların boyutları da modele göre değişkenlik gösterir. 22 - 36 cm gibi farklı uzunluk ölçülerine sahip olan maket askeri uçak tasarımlarının genişlikleri de modele göre farklılık gösterir. Makas ve yapıştırıcı gibi herhangi bir ürün kullanmadan oluşturulan maket askeri uçak tasarımları, çocuklarınızın zihinsel gelişimini destekleyen ürünler arasında yer alırken keyifli vakit geçirmeyi sağlayan oyuncaklardan da biridir. Siz de bu ürünlerden birine sahip olarak kendi tasarımlarınızı oluşturabilirsiniz.

Motorlu Maket Hava Aracı Modelleri

Maket hava araçları özellikle havacılığa ilgi duyanlar için harika dekorasyon seçeneklerini oluşturur. Bu maketler standart şekilde monte edilmiş olarak tercih edilebildiği gibi parçalanmış halde ve montaja hazır şekilde de satın alınabilir. Özellikle montaj aşamasından ayrıca keyif alan kullanıcılar için parçalanmış şekilde gelen maket hava aracı modelleri önerilir. Bu ürünler birbirinden farklı küçük ve büyük gövdeli uçak modellerinin ya da farklı helikopter tarzı hava araçlarının maketleri olabilir. Aynı zamanda hem hazır olarak hem de monte edilmiş şekilde tercih edilen maket hava araçlarında hareket etme ve uçma kabiliyeti de bulunabilir.

Uçma kabiliyetine sahip olan maket hava araçlarının aynı zamanda yönlendirilmesi ve kontrol edilmesi gerekir. Bu kontrol aşaması için cihazın üzerinde bulunan bir çip ve uzaktan kontrol kumandası kullanılır. Tercih ettiğiniz sete göre bu parçalar hazır monte edilmiş ya da montaja hazır şekilde gelebilir. Maket hava aracı modellerini kullanıma hazır hale getirdikten sonra açık alanda uçuş yapmanın keyfini hem bireysel hem de çocuklarınız ile birlikte yaşayabilirsiniz.

İndirimli Maket Hava Aracı Fiyatları ÇiçekSepeti’nde!

Maket hava araçlarında görülen farklı model seçenekleri aynı zamanda fiyat seçeneklerinin de çeşitlenmesine sebep olur. Dekorasyon amacıyla tercih edilen ve hareket kabiliyeti aranmayan modeller son derece ucuz fiyat seçenekleriyle bulunabilir. Hareket etme ya da uçma kabiliyeti olan modellerin üretiminde ise farklı parçalara yer verilir. Bu parçalar ekstra fonksiyonlar sağladığı gibi maket hava aracı fiyatlarında artışa sebep olabilir. Bu nedenle beklentilerinize en uygun ürünler arasından seçim yaparken ürün özellikleriyle birlikte fiyat seçeneklerini de değerlendirmek gerekir. İstediğiniz maket hava aracı için avantajlı fiyat seçenekleriyle ÇiçekSepeti’nin geniş ürün yelpazesi her zaman yanınızda!

KAPAT

Göndereceğiniz adrese en yakın mahalle, okul, hastane, plaza, AVM gibi noktaları yazabilirsiniz.