Çiçek ve Çikolata
Hediye ve Milyonlarca Ürün
Filtrele
Sırala
BURADAN
BAŞLAYIN

Maket Motosikletler

Maket motosiklet, çocuklar için eğlenceli bir oyuncak niteliği taşırken yetişkinler için de dekoratif bir süs eşyası veya bir koleksiyon parçası olabilir. Birbirinden farklı tasarımlara sahip birçok modeli bulunan plastik, ahşap ve metal maket motosikletleri materyaline, rengine, boyutuna, özelliklerine ve ek donanımlarına göre seçebilirsiniz. Farklı renk seçenekleri bulunan maket motosikletlerin el yapımı modelleri oldukça dikkat çeker. Nostaljik tasarımlardan modern tasarımlara, hız motosikletlerinden scooter’lara kadar en iyi maket motosiklet çeşitlerini ÇiçekSepeti’nin geniş ürün yelpazesinde bulabilir, evinizin rahatlığında kolayca sipariş verebilirsiniz.

Çocuklar İçin Eğlenceli Bir Oyuncak: Maket Motosiklet

Tuşuna bastığınızda aktif hale gelen ses ve ışık detayları sayesinde çocukların oyunlarını daha eğlenceli hale getiren maket motosikletler, hareketli dönen tekerlekleri ile fark yaratır. 3 yaş ve üstü tüm çocukların gönül rahatlığıyla oynayabilecekleri bu oyuncak, pille çalışır. Tamamen metal modelleri bulunduğu gibi, son derece yüksek kaliteli sağlam plastik malzemeli kros modelleri de ilgi görür. Özgün hatlara sahip gerçekçi tasarımları ile dikkat çeken oyuncak motosikletler kırmızı, siyah, gri, kahverengi gibi renk seçenekleri ile ön plana çıkar.

Bu oyuncaklar çocukların el-göz koordinasyonları ile hayal güçlerinin gelişmesine katkı sağlar. Ayrıca hareket ve beceri yetenekleri ile motor becerilerini geliştirir. Maket motosikletlerin, çocukların rol oynama yetenekleri ve sosyalleşmeleri üzerinde de olumlu etkileri bulunur. Siz de doğum gününde çocuğunuza nitelikli bir oyuncak hediye etmek isterseniz, ÇiçekSepeti’nde yer alan seçenekleri inceleyebilirsiniz.

Ev ve Ofisler için Dekoratif Maket Motosiklet Çeşitleri

Maket motosikletlerin yetişkinlere hitap eden özel tasarımlı dekoratif modelleri, ev ve ofislerde kullanmak için ideal ürünlerdir. Dekorasyonu tamamlayan ahşap ve metal motosiklet objelerini, masa ve raflarda şık birer detay olarak da kullanabilirsiniz. Maket motosikletlerin tamamen el yapımı ve eskitme tekniği uygulanmış metal modellerini tercih ederek evinizde ve ofisinizde nostaljik bir hava yakalayabilirsiniz. Vida ve yay gibi parçaların hayat verdiği modeller kendi korumalı kutusunda gelir, böylece ürünler deforme olmazlar. Birbirinden farklı renk seçenekleri bulunan el boyamalı bu modellerin bazılarında yer alan çanta, sepet gibi aksesuarlar ise objeye hoş bir dokunuş katılmasını sağlar. Chopper motosiklet, Vespa scooter gibi modelleri ile herkesin beğenisini kazanan metal çeşitlerin yanı sıra, pembe renkte sepetli dekoratif motosiklet objelerini de dekoratif obje olarak değerlendirebilirsiniz. Hobi olarak motosikletlere düşkün olanlar maket, model, kit şeklindeki tüm objeleri koleksiyonlarına katmak için tercih edebilir.

Eğitici ve Eğlenceli Ahşap Maket Motosiklet Puzzle

3 plaka ve 106 parçadan oluşan eğitici ahşap maket puzzle, yetişkinlerin ve çocukların keyifli zaman geçirmesi için kusursuz bir aktivite aracı. 2,7 mm. ahşap ham MDF’den lazer kesim teknolojisi ile hayat bulan 3 boyutlu maket puzzle, çocuklarınızla kaliteli vakit geçirmenizi sağlar. Montaj ölçüleri 8x28x14 cm olan ve resimli montaj kılavuzu ile birlikte gelen maket motosiklet puzzle’ı dilediğiniz renge boyayarak kişiselleştirebilirsiniz. Objeyi stabil hale getirmek için ahşap yapıştırıcı kullanabilirsiniz. Çocuklar ürünün parçalarını bir araya getirmeye çalışırken hem temel yaratıcılık becerilerini geliştirir hem de ortaya anlamlı bir sonuç çıkarmış olmak kendilerine olan güvenlerini artırır.

Tamamen ahşap malzemeli ceviz renk vernikli model motosikletler, ahşap görünümü sevenlerin evlerinin en güzel köşelerinde yer verdikleri bir dekorasyon eşyası olarak öne çıkar. Tasarımcıların doğadaki ağaçları ve dalları kullanarak yaptıkları özel tasarım obje, motosiklet tutkunları için vazgeçilmez bir armağan olur. Tüm uygun fiyatlı maket motosiklet modellerine ÇiçekSepeti üzerinden göz atabilir ve güvenle sipariş oluşturabilirsiniz.