İPTAL
Buradan başlayın

Gönderim yapmak istediğiniz mahalleyi

ya da AVM, Hastane, Okul, Plaza

gibi noktaları yazabilirsiniz.

Filtrele

Gönderim Yeri Seçin

Makita ÇiçekSepeti'nde!

1995 yılında kurulan Makita markası, elektrikli motor satıcısı ve tamircisi olarak çıktığı yolculuğunda her geçen gün büyüyerek Japonya'nın en büyük elektrikli el aletleri üreticisi konumuna geldi. Makita markası, şimdi ÇiçekSepeti’nde!

Dünya çapındaki lider markalardan biri olan Makita, dayanıklı ve kaliteli malzemeler kullanarak geliştirdikleri ürünleri ile güvenilirliğini kanıtlıyor. Matkaplar, planyalar, kırıcılar, karıştırıcılar, zımparalar gibi birçok farklı ürünü bünyesinde bulunduran Makita markası; ihtiyacınıza yönelik ürünler geliştirmeye devam ediyor. Siz de uygun fiyatlı Makita ürünlerine sahip olmak için ÇiçekSepeti üzerinden online alışveriş ile sipariş edebilir, kampanyalar ve indirimli ürünler hakkında bilgi sahibi olmak için mobil uygulamasını indirebilirsiniz.

Kullanışlı ve Dayanıklı Makita Ürünleri

Hem profesyonel, hem de amatör kullanıcılarının ihtiyaçlarını karşılamak için kendini sürekli geliştiren, son teknolojiye sahip makineler kullanarak ürünlerini farklılaştıran Makita markası; kaliteli ve kullanımı kolay ürünleri ile bu alanda seçici olanların gözdesi. En çok tercih edilen ürünlerden olan Matika matkaplar; inşaat gibi profesyonel alanların yanı sıra, ev ve ofis gibi alanlarda kullanım için de oldukça uygun. İndirimli Makita ürünleri, ÇiçekSepeti’nde sizi bekliyor! Makita marka ürünleri avantajlı fiyatlarla ÇiçekSepeti’nde bulabilir ve kampanyalı Makita ürünlerinden birini satın alabilirsiniz.

Siz de avantajlı Makita fiyatları ve diğer tüm kampanyalar için mobil uygulama üzerinden bildirimlere izin vererek anında haberdar olma fırsatı yakalayabilirsiniz.

KAPAT

Göndereceğiniz adrese en yakın mahalle, okul, hastane, plaza, AVM gibi noktaları yazabilirsiniz.