İPTAL
Buradan başlayın

Gönderim yapmak istediğiniz mahalleyi

ya da AVM, Hastane, Okul, Plaza

gibi noktaları yazabilirsiniz.

Filtrele

Gönderim Yeri Seçin

Makyaj Sabitleyici Sprey

Makyaj sabitleyici spreyler son zamanların en popüler kozmetik ürünleri arasında yer alır. Bu durum sabitleyici spreylere duyulan merakın her geçen gün artmasına neden olur. Birçok kişi makyaj spreylerinin nasıl kullanıldığını öğrenmek ister. En iyi ve en popüler ürünler hakkında araştırma yapar. Bobbi Brown, Mac, Maybelline, Make Up Forever, Kiehl’s, Flormar, The Balm ve Avon gibi popüler markaların iddialı sprey formülleri bulunur. Bu markalara ait makyaj sabitleyici sprey çeşitlerine ve fiyat bilgilerine ÇiçekSepeti sayfasından kolayca ulaşabilirsiniz.

Cilde Canlılık Kazandıran Makyaj Sabitleyici Spreyler 

Büyük ilgi gören sabitleyici spreyler ten makyajının daha canlı ve kusursuz görünmesine yardım eder. Fondöten, pudra, allık ve göz altı kapatıcısı gibi makyaj malzemelerinin cilt ile bütünleşmesini sağlar. Maske veya kalıp gibi makyaj görüntüsünü ciltten uzaklaştırır. Nemini kaybeden ciltte fondötenin pul pul dökülmesini engeller. Sıvı formüllü sabitleyici spreyler hem makyaj öncesinde hem de sonrasında kullanılabilir. Popüler kozmetik markaları ve makyaj sabitleyici sprey önerileri için ÇiçekSepeti sayfasına bakabilirsiniz. 

Makyaj Sabitleyici Sprey Çeşitleri ve Özellikleri

Makyajı sabitlemeye yarayan spreylerin ışıltılı ve mat olmak üzere iki farklı çeşidi bulunur. Işıltılı makyaj sabitleyici sprey çeşitleri sayesinde fondötenli cilt daha parlak ve doğal görünür. Özellikle kuru cilt tipine sahip olan kişilerin ışıltılı spreyleri oldukça sevdiği söylenebilir. Tüm makyajın yenilenmesi için 2-3 fıs sprey yeterli olur. Mat makyaj sabitleyici sprey çeşitleri ise cilt parlamasının önüne geçer. Ciltte mat ve satenimsi bir bitiş bırakır. Farklı sprey çeşitlerini ÇiçekSepeti üzerinden hızlı ve güvenli bir şekilde temin edebilirsiniz. 

Profesyonellerin Tercihi Makyaj Sabitleyici Spreyler

Sabitleyici spreyler profesyonel makeup artistlerinin ellerinden düşürmediği ürünler arasında gösterilebilir. Temiz cilt üzerine sabitleyici sprey kullanmak ten makyajına profesyonel bir boyut kazandırır. Bu spreyler cildin makyaja hazır hale gelmesini sağlar. Makyajın yapısına ve görünümüne zarar vermez. Gün içerisinde ve farklı zamanlarda makyaj tazelemesi amacıyla üst üste uygulama yapılabilir. Ayrıca makyaj sabitleme sprey önerisi isteyen kişiler bu malzemelerin fiyatlarını da merak edebilir. Çiçeksepeti üzerinden makyaj sabitleyici sprey fiyat bilgilerine ulaşabilir, en çok tercih edilen ürünleri indirimli fiyatlarla satın alabilirsiniz.

KAPAT

Göndereceğiniz adrese en yakın mahalle, okul, hastane, plaza, AVM gibi noktaları yazabilirsiniz.