İPTAL
Buradan başlayın

Gönderim yapmak istediğiniz mahalleyi

ya da AVM, Hastane, Okul, Plaza

gibi noktaları yazabilirsiniz.

Gönderim Yeri Seçin

Maltepe ve çevresinde çiçekçi mi arıyorsunuz ?

Maltepe ve çevresindeki sevdiklerinize çiçek göndermek hiç bu kadar kolay olmamıştı. Çiçek Sepeti'nden vereceğiniz siparişle çiçeğiniz tazehaliyle dilediğiniz gün ve saat diliminde teslim ediliyor. Üstelik yalnızca Maltepe'ye değil, İstanbul'daki 50 şubemiz ile istediğiniz semte çiçek gönderebilirsiniz. 
Çiçek Sepeti'ndeki yüzlerce ürün arasından dilediğinizi seçip siparişinizi verin, hızlı çiçekçiniz Ciceksepeti.com siparişinizi aynı ya da dilediğiniz gün, tazehaliyle teslim etsin.

Maltepe ve çevresine çiçek siparişinizi ister internet sitesinden, isterseniz de 7/24 hizmet veren müşteri hizmetlerini arayarak kolayca verebilirsiniz. Bayram ve tatil günleri de Çiçek Sepeti siparişlerinizi teslim etmek, sevdiklerinizi sevindirmek için yanınızda. Yılın 365 günü, 24 saat dilediğiniz zaman sipariş verebilirsiniz.

Sevdiklerinize olan duygularınızı onlara nasıl aktaracağınızı uzun uzun düşünmenize gerek yok. Çünkü onlara karşı olan saf sevginizi, özleminizi ya da aşkınızı çiçeklerin yardımıyla anlatabilirsiniz. Hem de birbirinden farklı aranjman ve renk seçenekleriyle…

Çiçek Sepeti, Maltepe’de çiçek siparişi vermek istediğinizde, sizi en yakın çiçekçilerle buluşturur ve birbirinden farklı rengarenk aranjmanlara en kısa sürede ulaşmanıza olanak sağlar.

İstanbul-Maltepe Çiçekçileri

Yalı Mahallesi, Cevizli Mahallesi, Çınar Mahallesi ya da Fındıklı Mahallesi farketmez… Eğer Maltepe’de ikamet ediyorsanız, Maltepe çiçekçilerinin hepsi Çiçek Sepeti farkıyla size sadece bir tık kadar uzak.

Nasıl Sipariş Verebilirim?

Maltepe’ye çiçek göndermek istediğinizde, Çiçek Sepeti uygulamasını akıllı telefonunuza indirerek ya da ciceksepeti.com üzerinden sipariş verebilirsiniz. Hem de üyelik şartı olmadan…

Maltepe Çiçek Sepeti

6. yüzyılın başına kadar uzanan bir tarihi bulunan Maltepe, Bizans İmparatorluğu döneminde Bryas ya da Latince adıyla Urias olarak anılmıştır. Yüzyıllardır önemli bir bölge olan Maltepe’nin bugünkü adı ise, içinde hazine veya küp dolu altınların yığıldığı tepe anlamına gelmektedir. Ayrıca Anadolu Yakası’nın günümüze kadar ayakta kalan en önemli arkeolojik Bölgesi de Maltepe’de bulunan Küçükyalı’dadır. Bu alanda bulunan eser, İmparator Teofilos tarafından 830 - 837 yılları arasında Abbasi ve Emevi köşk ve saraylarına benzer bir şekilde inşa edilmiştir.

Maltepe gezilecek yerler açısından da oldukça zengindir ve bu yerlerden bazıları şunlardır: Bakireler Tapınağı, Fenerli Köşk, Remzi Paşa Köşkü, Beşçeşmeler, Maltepe Merkez Cumhuriyet Camii, Derviş Baba Tekkesi, Feyzullah Çeşmesi ve Maltepe Sahil…

Her bir köşesinde doğal ya da kültürel bir güzelliğe rastlayacağınız Maltepe ilçesinde, size en yakın çiçekçiyi bulmak istediğinizde ise, çiçeksepeti Maltepe ilçesinde en büyük yardımcınız olacaktır.

Çiçek Sepeti’ne girip Maltepe’de yaşayan sevdiklerinize dakikalar içinde çiçek siparişi vermek işte bu kadar kolay! Siz de Çiçek Sepeti’nin sunduğu indirim ve kampanlayalardan yararlanmak için hemen web sitemizi ziyaret edebilir ve sevdiklerinize en uygun çiçeği gönderebilirsiniz.

KAPAT

Göndereceğiniz adrese en yakın mahalle, okul, hastane, plaza, AVM gibi noktaları yazabilirsiniz.