İPTAL
Buradan başlayın

Gönderim yapmak istediğiniz mahalleyi

ya da AVM, Hastane, Okul, Plaza

gibi noktaları yazabilirsiniz.

Filtrele

Gönderim Yeri Seçin

Mama Kaşığı

Bebeklerin sağlıklı gelişimine eşlik eden mama kaşığı seçenekleri konforlu bir kullanım sunar. Bebeğinizin yaş grubuna ve ihtiyaçlarına uygun mama kaşıklarını tercih ederek keyifli öğünler hazırlamanız mümkün. Mama kaşığı seçeneklerinde birbirinden şık ve özgün tasarımlar sunan modellere ulaşabilirsiniz. Mama tabakları ve saklama kaplarıyla birlikte değerlendirebileceğiniz kaşık modellerini bebeğinizin ilgisini çekecek capcanlı tasarımlar arasından tercih edebilirsiniz.

Rengarenk Bebek Mama Kaşığı Tasarımları

Renkli nesneler daima bebeklerin ilgisini çeker. Mama kaşıklarında rengarenk tasarımlar tercih ederek yemek yeme sürecini bebekler için daha keyifli hale getirebilirsiniz. Set halinde satışa sunulan ürünlere yönelebileceğiniz gibi tekli olarak satılan mama kaşıklarına da göz atabilirsiniz. Saklama kabı gibi yardımcı aksesuarlar içeren mama kaşıkları pratik bir kullanım sağlar. Mama kaşıklarını hijyenik bir ortamda saklamak bebeğinizin sağlığı için oldukça önemlidir. Saklama kaplarını tercih ederek pratik ve temiz bir kullanımla buluşabilirsiniz. Silikon uçlu mama kaşıkları, diş çıkarma döneminde bebeğinizin ağız yapısına zarar vermemek için kullanışlı seçenekler sunar. Diş çıkarma döneminde farklı nesneleri çiğneme ihtiyacı duyan bebekler, mama kaşıklarından da yararlanır.

Sağlıklı ve yumuşak materyallerden üretilen mama kaşıkları, bebeğinizin ağız yapısına zarar vermeyen konforlu ürünler içerir. 360 derece dönebilen mama kaşığı seçenekleri besinlerin dökülmesine engel olduğu gibi pratik bir kullanım sunar. Mama tabaklarıyla şık bir şekilde kullanabileceğiniz bu kaşıklara, bebeğinizin ilgisini çekecek canlı renk seçenekleriyle ulaşabilirsiniz. Dökülmeyen mama tabaklarını tercih ederek mama kaşıklarını neşeli ürünlerle tamamlayabilirsiniz. Bu tabakların kapaklı versiyonlarından yararlanarak mamaları hijyenik ve pratik şekilde saklamanız mümkün.

Kolay Kavranabilen Mama Kaşıkları

Bebeğiniz büyümeye başladıkça mama kaşıklarını kendi de kullanmak ister. Bu tür küçük aktiviteler, bebeğinizin bilişsel ve fiziksel gelişimine destek verir. Kolay kavrama özelliğine sahip mama kaşıklarını tercih ederek bebeğinizin kendi kendine yemek yemeyi öğrenmesini sağlayabilirsiniz. Rengarenk tasarımlardan oluşan mama kaşığı modelleri arasından çatal ve kaşık setlerine ulaşabilirsiniz. Bebeğinizin kullanımına uygun boyutlarda tasarlanan bu ürünler, farklı markaların özgün tasarımlarıyla şık görünümler sunar. Isıya duyarlı mama kaşığı seçenekleriyle bebeğinizin çok sıcak yemekler tüketmesine engel olarak işlevsel detaylardan yararlanabilirsiniz.

Bebek mama kaşıkları eğimli ve açılı modeller sayesinde sizin için en kolay kullanımı sağlar. Bebeklerin beslenmesini kolaylaştıran bu ergonomik tasarımlar, çatal ve bıçak setleriyle tamamlayıcı setler oluşturur. Ünlü çizgi film karakterlerinden ilham alınarak tasarlanan mama kaşıkları, aynı zamanda bebeğinizin ilgisini çekecek sevimli aksesuarlar arasında. Eğlenceli bebek mama kaşıklarıyla yemek saatlerini keyifli hale getirebilirsiniz.

Çok Yönlü Mama Kaşıklarına Göz Atın

Biberonlu mama kaşıkları bebeklerin koyu kıvamlı besinlerin konforlu bir şekilde tüketmesine yardımcı olur. Meyve ve sebze püresi gibi besinleri kaşığın ucuna yavaş yavaş iterek bebeğinizin rahat bir şekilde tüketmesini sağlayabilirsiniz. Kaşık ve biberon bölmesinin pratik bir şekilde birbirinden ayrılabilmesi temizlik işlemlerini kolaylaştırır. Biberonlu kaşık modellerinin farklı boyut seçeneklerine ulaşarak püre halindeki mamalar için bu ürünlerden yararlanabilirsiniz.

Mama kaşıklarını da içeren bölmeli tabaklar, mamaların saklanmasını ve tüketilmesini pratik hale getirir. Bölmeli kapların birbirinden ayrılabilen seçenekleri taşıma kolaylığıyla ön plana çıkar. Bölmeli mama kapları, araba yolculuğu gibi durumlarda rahat bir kullanım sunması nedeniyle tercih sebebi. Taşma ve dökülme problemlerini en aza indiren dayanıklı ve sağlam kapaklar içeren bu ürünler, bebeğinizin en sevdiği besinleri her zaman yanınızda taşımanızı sağlar. Ucuz bebek kaşığı seçeneklerine ÇiçekSepeti’nin geniş ürün yelpazesinden ulaşabilirsiniz. Tekli ürünlere ek olarak set halindeki mama kaşıklarına göz atarak bebeğinizin temel ihtiyaçlarını karşılayabilirsiniz.

KAPAT

Göndereceğiniz adrese en yakın mahalle, okul, hastane, plaza, AVM gibi noktaları yazabilirsiniz.