İPTAL
Buradan başlayın

Gönderim yapmak istediğiniz mahalleyi

ya da AVM, Hastane, Okul, Plaza

gibi noktaları yazabilirsiniz.

Filtrele

Gönderim Yeri Seçin

Mamajoo ÇiçekSepeti’nde!

1991 yılında kurulan Grup Baby, yüksek kaliteli anne & bebek bakım ürünlerini Türkiye pazarına ithal etmek amacıyla 1994 yılında bebek ürünleri faaliyetlerine başlamıştır. Şirket, tüm annelerin bebeklerini Avrupa'nın en sağlıklı, şık ve en kaliteli ürünleriyle büyütmelerine yardımcı olmayı hedefliyor.

Türkiye'de üretilen ilk ve tek Bisfenol-A içermeyen (% 0 BPA) PES biberon ve anti-kolik valf sistemli biberon emziği Mamajoo, anne ve bebeklerin tüm ihtiyaçlarını ideal bir şekilde karşılamak için Grup Baby'nin kardeş şirketi ABC Lisans tarafından üretildi. Bebekler en iyi ve en sağlıklı şekilde gelişimlerini tamamlasın diye sürekli geliştirilen ürünleriyle Mamajoo, ÇiçekSepeti mobil uygulaması ve ciceksepeti.com’da sizleri bekliyor!

Anne Titizliğinde Mamajoo Ürünleri

Anne ve emzirme, beslenme ve bebek bakım ürünleri gibi tüm bebek bakım gereçlerini içeren geniş ürün portfolyosu ile Mamajoo, bir bebek bekliyor olmanın heyecanını anlıyor, minik bebeğinizi sağlıklı ve güvenle büyütmek istediğinizi çok iyi biliyor. Dünyanın hızla değiştiği günümüzde, bu değişiklikler ve ihtiyaçlar nedeniyle anne ve babaların doğru kararlar verip bebekleri için en doğru tercihi yapmaları gerektiğini düşünen; bu anne titizliği sayesinde de hassas ebeveynlerin ilk tercih ettiği markalar arasında giren Mamajoo, sizi ve bebeğinizi mutlu edecek seçenekleriyle ve ÇiçekSepeti’ne özel indirimlerle online platformlarda!

İndirimli Mamajoo ürünleri, ÇiçekSepeti ayrıcalığıyla kolayca satın alındıktan sonra siparişiniz kapınıza teslim edilecek şekilde oluşturulur. Alışverişinizi evinizin konforunda, ÇiçekSepeti kullanıcılarına özel kampanya ve online alışveriş hızıyla tamamlayın,bebeğinizle geçireceğiniz güzel saatler çoğalsın!

KAPAT

Göndereceğiniz adrese en yakın mahalle, okul, hastane, plaza, AVM gibi noktaları yazabilirsiniz.