İPTAL
Buradan başlayın

Gönderim yapmak istediğiniz mahalleyi

ya da AVM, Hastane, Okul, Plaza

gibi noktaları yazabilirsiniz.

Gönderim Yeri Seçin

Mamak Çiçek Siparişi

ÇiçekSepeti Ankara'nın en gelişmiş metropol ilçelerinden olan Mamak'ın tüm çiçek siparişlerini üstleniyor! ÇiçekSepeti'nin güçlü dağıtım ağı sayesinde Mamak'ta yaşayan sevdiklerinize aynı gün içinde ulaşmanın ayrıcalığını yaşayabilir ve çiçeklerinizi tazeliklerini kaybetmeden adreslerine ulaştırabilirsiniz. Çiçek siparişlerinin en yoğun olduğu Sevgililer Günü, yılbaşı, Anneler Günü, Babalar Günü ya da bayram günlerinde bile ÇiçekSepeti ile tüm çiçek siparişlerinizi sorunsuz gerçekleştirebilirsiniz. Mamak çiçekçi dükkanlarının en taze çiçeklerini dilediğiniz zaman temin edebilir ve Mamak’taki sevdiklerinize hediye edebilirsiniz. Ankara/Mamak çiçek siparişi için ÇiçekSepeti'nin sunduğu avantajlı fiyatlardan faydalanarak Abidinpaşa, Anayurt, Boğaziçi, Dostlar, Harman, Kızılca ve Tuzluçayır gibi Mamak ilçesinin tüm merkez mahallelerine aynı gün içinde gönderim yapabilirsiniz. Merkez mahallelerinin yanı sıra Yeşil Bayır, Ortaköy, Gökçeyurt ve Lalahan gibi tüm Mamak belde ve köylerine de kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Ankara-Mamak Çiçekçileri

Ankara'nın en çok yeşil alana sahip olan Mamak ilçesi tarihi dokusuyla da dikkat çekiyor. İlçenin en yüksek tepesi olarak bilinen ve geçmişte birçok savaşa da tanıklık etmiş olan Hüseyin Gazi Tepesi turistlerin uğrak adreslerinden biri. Hüseyin Gazi Tepesi, sunduğu benzersiz manzara ile ziyaretçilerini adeta büyülüyor. İlçe sahip olduğu tarihi çeşmeleri ile de çokça turist ağırlıyor. 1800'lü yıllardan kalma Nenek Hatice Hatun Çeşmesi ve 1900'lerin başında yapılan Kayaş Hacı Satılmış Ağa Çeşmesi nostaljik mimarileri ve doğal kaynak sularıyla ilgi çekiyor. Elmadağ Kayak Merkezi ise ilçenin kış turizmini hareketlendiriyor. Kayak alanı içinde bulunan şelaler de özellikle yaz mevsiminde ziyaretçi topluyor. Mamak’a gelenleri karşılayan hoş manzaralar arasında ilçedeki rengarenk çiçekçiler de bulunuyor. Lale, papatya, gül ve orkide gibi en klasik ve en çok tercih edilen çiçeklerin yanı sıra tüm mevsim çiçeklerini ve bitkilerini sunan Mamak çiçekçi dükkanları adeta bir göz ziyafeti sunuyor. ÇiçekSepeti ise Mamak ilçesi çiçekçileri ile iş birliği yapıyor ve bölgenin en taze çiçeklerini sizin için temin ederek sevdiklerinize ulaştırıyor.

ÇiçekSepeti Mamak'ta!

Ankara-Mamak'a çiçek gönder seçenekleri arasında en avantajlı fiyatları sunan ÇiçekSepeti ile yılın en yoğun günlerinde bile ilçenin en güzel çiçeklerini kolaylıkla temin edebilirsiniz. ÇiçekSepeti’nin sizlere sunduğu çeşitlilik sayesinde dilediğiniz gibi özgürce bir seçim yapabilirsiniz. Mamak ilçesindeki tüm sevdiklerinize kısa sürede ulaşmak ve onları mutlu etmek için siz de ÇiçekSepeti’ni tercih edebilirsiniz.

KAPAT

Göndereceğiniz adrese en yakın mahalle, okul, hastane, plaza, AVM gibi noktaları yazabilirsiniz.