Çiçek ve Çikolata
Hediye ve Milyonlarca Ürün
Filtrele
Sırala

Mammaia

Köklü bir geçmişe sahip olan Mammamia, rahatlığı ve şıklığı bir araya getiren ayakkabı modelleri üretiyor. Sektörde uzun yıllar edindiği 25 yılı aşkın deneyimle markalaşan Mammamia, sektördeki her gelişmeyi yakından takip ediyor. Siz de yenilikçi malzeme ve uygulamalar doğrultusunda üretilen Mammamia ayakkabı modellerini ÇiçekSepeti’nde bulabilirsiniz!

Şıklık ve Konforu Bir Arada Sunan Mammamia Ürünleri

Türk ayakkabı üreticisi olan Mammamia, kalıp ve derinin yanı sıra taban, aksesuar ve ayakkabıyı ayakkabı yapan tüm ayrıntılara büyük bir özen gösteriyor. Kelime olarak “annem” manasına gelen Mammamia, kadınlara adanan bir ayakkabı markası olsa da hazırladığı erkek koleksiyonları da büyük bir beğeni topluyor. Mammamia, güçlü ve özgür kadın ve erkeklerin şık ve rahat adımlar atmasını sağlamak misyonuyla hareket ediyor. Siz de rahatlık ve şıklık için Mammamia ürünlerini tercih edebilirsiniz.

Mammamia, Türkiye’nin en geniş ve en hızlı gelişen koleksiyonuna sahip markalardan biri. Yeni sezon Mammamia ürünleri, avantajlı fiyat ve ayrıcalıklı fırsatlarla ÇiçekSepeti’nde. Sürekli güncellenen ÇiçekSepeti Mammamia koleksiyonunu takip edebilir, yeni modelleri ilk satın alanlardan biri olabilirsiniz.

Hareket ve duruş gibi eylemler ayakkabıların tasarımında oldukça önemli bir yere sahip. Bu nedenle Mammamia, ürünlerini yıllar boyu süren saha çalışmaları ve uzman bilim insanlarının testleri doğrultusuyla üretiyor. Kalıplarında Türk ayak şeklini baz alan Mammamia’nın özgün zevklerine yer verdiği tasarımlarına bir şans verebilirsiniz. Uygun fiyatlı Mammamia ürünleri için ÇiçekSepeti kampanya ve fırsatlarını değerlendirebilirsiniz!

Uygun Fiyatlı Mammamia Ürünleri

Mammamia fiyatları, rahatlığı ve kaliteli malzeme seçiminin yanı sıra stili ve üretiminde tercih edilen yenilikçi teknolojilerle kıyaslandığında ekonomik olarak kabul edilebiliyor. Outlet Mammamia ürünleri tercih edebilir, kullanışlı ve şık ayakkabıları bütçenizi sarsmadan satın alabilirsiniz!

ÇiçekSepeti, güncel kampanya ve fırsatları beğendiğiniz ürünlere avantajlarla sahip olmanızı sağlıyor. İndirimli Mammamia ürünleri için sınırlı süre ve sınırlı sayıda sunulan güncel kampanyaları takip edebilirsiniz.