Çiçek ve Çikolata
Hediye ve Milyonlarca Ürün
Filtrele
Sırala

Manikür Pedikür Setleri

Güzel ve temiz görünmek için kişisel bakım ürünlerini kullanmalı, hijyene dikkat etmelisiniz. El ve ayak tırnakları sürekli uzamaya devam ettiği için belirli periyotlarda kesilir fakat sadece bu bakım için yeterli olmaz. Güzel görünen bir el çekiciliğinizi artırırken, bakımsız tırnaklar çevreniz tarafından kötü algılanmanıza neden olabilir. El ve ayak tırnaklarını kesmek, etlerini almak ve törpülemek için manikür pedikür seti kullanabilirsiniz. Setlerin içerisinde birden fazla alet bulunur ve hepsinin amacı farklıdır. Çeşitli boyutlarda tırnak makasları, törpüler, ince makaslar ve et almak için kullanılan aletler bulunur. Araç gereçlerinin boyutunun değişkenliği, uzunluğu ve genişliği farklı el, ayak tırnaklarına yapılan uygulamada size kolaylık sağlar. Özel çantalar içerisinde bulunan manuel setlerdeki aletlerin sabitlenmesi için lastikli yuvalar kullanılır. Fermuarlı çantalar sayesinde aletlerinizi bir arada ve düzenli tutabilir, kompakt yapısı ile seyahat sırasında yanınızda taşıyabilirsiniz. ÇiçekSepeti’nden şık ve işlevsel manuel manikür, pedikür setlerini inceleyebilirsiniz.

Bakımlı Tırnaklar için Manikür Pedikür Setleri

El ve ayak tırnaklarını kısaltmak, batık oluşumunu engellemek, törpüleyerek şekil vermek ve etlerini almak için ihtiyacınız olan setler manuel, elektrikli ve pilli seçeneklerde bulunur. Manuel setler el kuvveti ile hareket ettirilerek çalışır. Pilli setler içerisinde bulunan motor sayesinde, zımpara benzeri ağızlarıyla tırnak bakımı için tercih edilir. Pilli ve elektrikli setlerde düğmeye basmak çalıştırmak için yeterli olur. Değiştirilebilir başlıklar sayesinde törpüleyerek kısaltma, şekil verme ve et alma işlemlerini yapabilirsiniz. Sadece tırnaklara form verirken değil kalıcı ojeleri çıkarmak için de bu motorlu olan makineler kullanılır. Pilli manikür seti kablosuz çalışma özelliği ile seyahat sırasında taşımak için ideal olur. Elektrikli manikür seti güçlü motoru sayesinde en zorlu işlemleri bile kısa sürede bitirerek size zaman kazandırır. Değiştirilebilir uçların her biri ayrı bir işlem için özel olarak tasarlanır. Ergonomik ve kompakt tasarımlı cihazlar, kendi taşıma çantasıyla şık görünür.

Kolay ve Pratik Elektrikli Manikür Setleri

Güzellik salonlarında kullanılan profesyonel setleri, pilli ve elektrikli ev tipi cihazları, çantanızda taşıyabileceğiniz kutulu araçları bulabileceğiniz geniş ürün skalası dikkat çeker. Cüzdan gibi görünen metal ve deri saklama kılıfları ürünleri koruyarak, uzun ömürlü olmasını sağlar. Çelik, paslanmaz çelik gibi maddelerden üretilen alet ve uçlar, tırnak bakımını ev konforunda tamamlamak için akıllı bir seçim olur. Elektrikli ve pilli manikür setleri bir motorun ucuna takılan değiştirilebilir başlıklar ile kullanılır. Disk, oval, düz gibi değişik formlara sahip değiştirilebilir uçların sayısı modele göre değişir. Kademeli olarak ayarlanabilen cihazlar da ürün skalasında yer alır. Yumuşaklık ve pürüz durumuna göre uçlar tırnak ve deri üzerinde kullanılabilir. Ses ve güç seviyesi farklı olan ürünlerde, ele rahat oturması ve çalışma hakimiyetini artırmak için anatomiye uygun dizayn edilen bir gövde bulunur. Profesyonel ve ev tipi cihazlar arasından ihtiyaca göre seçim yapabilirsiniz.

El&Tırnak Bakım Ürünleri ÇiçekSepeti’nde!

Sevdikleriniz için işlevsel bir hediye arıyorsanız ya da kuaföre para vermemek için kendiniz bakım yapmak istiyorsanız, setleri tercih edebilirsiniz. Pembe, siyah, kırmızı, gümüş ve altın renklerinde bulunan setler arasından zevkinize göre seçim yapabilirsiniz. Tırnak bakım setlerini kullanarak, oje ve cila gibi kozmetik ürünleri için pürüzsüz bir zemin oluşturabilirsiniz. Dikkat çekici el ve ayaklara sahip olmanın yolu işlevsel manikür ve pedikür setlerinin düzenli kullanımından geçer. Tırnak eti yumuşatıcı ile uygulamayı daha konforlu hale getirebilir, set içeriğindeki cımbız ve makaslarla yüz tüylerinizi de alabilirsiniz. Ucuz manikür seti fiyatları ile her bütçeye hitap eden ürünler arasından ihtiyaçlarınızı ÇiçekSepeti üzerinden avantajlı şekilde sipariş verebilirsiniz.