Çiçek ve Çikolata
Hediye ve Milyonlarca Ürün
Çiçeksepeti Logo
Çiçeksepeti Logo
Filtrele
Sırala

Marmara Kolonya Çeşitleri ÇiçekSepeti'nde!

1970 yılında kurulan ve Rinaldo Marmara tarafından Fransa’dan getirilen özel esanslar ile üretilen Marmara Kolonya, ikonik şişe tasarımına ve benzersiz kokulara sahip. Ülkemizde bir kültür haline gelen kolonya,hediyelik kategorisinin de en çok tercih edilen ürünleri arasında yerini alıyor. Marmara Kolonya çeşitleri, şimdi ÇiçekSepeti’nde!

Marmara Kolonya, birçok farklı esans kullanarak kullanıcıları için büyük bir keyifle kullanabilecekleri kolonyalar üretiyor. Markanın en sevilen ve ilk üretilen kolonyası ise, bir klasik olan limon kolonyası oluyor. Limon kolonyasının yanı sıra; tütün, mandalina, incir kullanılarak üretilen Marmara Kolonya çeşitleri de sizi bekliyor! Siz de uygun fiyatlı Marmara Kolonya ürünlerine sahip olmak için ÇiçekSepeti üzerinden online alışveriş ile sipariş edebilir, kampanyalar ve indirimli ürünler hakkında bilgi sahibi olmak için mobil uygulamasını indirebilirsiniz.

Benzersiz Kokuları ile Marmara Kolonya Ürünleri

Marmara Kolonya markası, yıllardır evlerde, misafirliklerde ve hediyelik ürünlerde yerini almayı başaran bir marka. Markanın son yıllarda en sevilen ürünleri arasında ise cam şişede sunulan Barber serisi yer alıyor. Özel şişe tasarımı ve benzersiz kokularıyla bu seri, kolonyaya yeni bir bakış açısı getiriyor. İndirimli Marmara Kolonya ürünleri, ÇiçekSepeti’nde sizi bekliyor! Marmara Kolonya ürünlerini avantajlı fiyatlarla ÇiçekSepeti’nde bulabilir ve kampanyalı Marmara Kolonya ürünlerinden birini satın alabilirsiniz.

Ferahlamak için, misafirliğe gelen sevdiklerinize keyifli bir an yaşatmak için, hijyen sağlamak için veya hediye etmek için Marmara Kolonya markasının ürünlerini sepetinize ekleyebilirsiniz. Siz de Marmara Kolonya ürünlerini incelemek ve ihtiyaçlarınızı karşılamak için ÇiçekSepeti'ni tercih edebilir, Marmara Kolonya ürünlerini online sipariş ile satın alabilirsiniz.