İPTAL
Buradan başlayın

Gönderim yapmak istediğiniz mahalleyi

ya da AVM, Hastane, Okul, Plaza

gibi noktaları yazabilirsiniz.

Filtrele

Gönderim Yeri Seçin

Marmot ÇiçekSepeti’nde!

Marmot, 1974 yılında "Marmot Mountain Works" adıyla kurulmuş bir açık hava rekreasyon giyim ve spor malzemeleri şirketidir. Dağcılığa meraklı 2 üniversite öğrencisinin kurduğu Marmot kulübü ile başlayan serüven, bugün 44 ülkede satış yapan ve yetkili satıcı sayısı Amerika'da 650, Avrupa'da ise 800'ün üzerinde olan ve outdoor giyim alanında öncü markalardan biri olarak devam ediyor.

Açık hava faaliyetlerinizi ev konforuna yaşamak için Marmot ürünlerini ÇiçekSepeti’nde bulabilirsiniz!

Marmot’la Ev Konforunda Açık Hava Keyfi

Ünlü aktör Clint Eastwood'a bir aksiyon filminde ceketlerinden birini giydirdikten sonra dünyada ünlü bir marka haline gelen Marmot, mağazalar açıp, ürün yelpazesine daha fazla ürün ekleyerek her geçen gün bilinirliğini artırdı. Birçok ilkin markası Marmot, Gore-Tex kumaş kullanarak ilk uyku tulumu prototipini üreten ve kullanan marka olarak da ün saldı. 1986'da tasarladıkları Alpinist serisi ceketleri ile ekstrem teknik giyim alanında yeni bir standart belirlerken marka, geçen 30 yıla rağmen bugün hala popüler olan gerçek bir klasik yarattı. Marmot, ilk olarak 1995'te ürettiği, çok yüksek performanslı su geçirmez ve nefes alabilen MemBrain gibi kendi kumaş ve materyallerini geliştirmeye ara vermeden devam etmektedir.

Çadırdan su geçirmez pantolon ve ceketlere, uyku tulumundan taytlara aklınıza gelebilecek ve açık hava faaliyetlerinizde size güvenlik sağlayacak Marmot ürünleri ciceksepeti.com ve ÇiçekSepeti mobil uygulamasında. Online alışverişe özel indirimli Marmot ürünlerini incelemek ve kapınıza teslim edilecek şekilde satın almak için hemen alışverişinize başlayın!

KAPAT

Göndereceğiniz adrese en yakın mahalle, okul, hastane, plaza, AVM gibi noktaları yazabilirsiniz.