İPTAL
Buradan başlayın

Gönderim yapmak istediğiniz mahalleyi

ya da AVM, Hastane, Okul, Plaza

gibi noktaları yazabilirsiniz.

Filtrele

Gönderim Yeri Seçin

Marshall Ürünleri

1954 yılında İstanbul’da kurulan ve yıllardır Türkiye’nin en beğenilen boya markalarından biri olan Marshall, 1998 yılından itibaren dünya genelinde en büyük kaplama ve boyama şirketi olan AkzoNobel çatısı altında ürünlerini geliştirmeye devam ediyor. Üstün teknolojiler kullanarak geliştirdikleri ürünler sayesinde Marshall, bugün Türkiye’de “boya” dendiğinde ilk akla gelen markalardan biri. Marshall ürünleri şimdi ÇiçekSepeti’nde!

İç ve dış mekanlar için geliştirdikleri boya, astar ve kaplama ürünleriyle Marshall markasının; özellikle silikonlu ve yağlı boya ürünleri sıklıkla tercih ediliyor. Geniş renk skalası ile tüm alanlara imzasını atan Marshall, aynı zamanda ürünlerini insan ve çevre sağlığına da dikkat ederek geliştiriyor. Siz de Marshall ürünlerini ÇiçekSepeti üzerinden online alışveriş ile sipariş edebilir, kampanyalar ve indirimli ürünler hakkında bilgi sahibi olmak için mobil uygulamasını indirebilirsiniz.

Marshall İlham Veriyor

Yaşam alanlarınızın dekorasyonunu değiştirirken renk seçimi her zaman en çok dikkat edilen konular arasında. Klasik renkler de dahil olmak üzere, geniş renk skalasıyla Marshall boyaları; renkleriyle dekorasyon anlamında herkese ilham veriyor. Sadece duvar boyası için değil; tavan boyası, kapı ve pencere boyası gibi ürünleriyle her ihtiyaca yönelik ürünler geliştiren Marshall ürünlerini ÇiçekSepeti’nde bulabilirsiniz!

Salon, yatak odası, çocuk odası, banyo ve mutfaklar… Bu alanlarda değişime başlamak için ihtiyacınız olan Marshall ürünlerinden birini seçin! Marshall boyalar ile evinizin her yerinde tarzınızı yansıtabilirsiniz! Çünkü Marshall boyalar; kolay uygulanabilirliği ve isteğinize uygun en yakın rengi sunan yapısı sayesinde, en küçük alanlardan en büyük alanlara kadar gerçekleştirdiğiniz uygulamalarınızda sizi sınırlamıyor, size ilham oluyor! Marshall ürünlerindeki kampanyalar ve indirimler için mobil uygulama üzerinden bildirimlere izin vererek anında haberdar olma fırsatı yakalayabilirsiniz.

KAPAT

Göndereceğiniz adrese en yakın mahalle, okul, hastane, plaza, AVM gibi noktaları yazabilirsiniz.