İPTAL
Buradan başlayın

Gönderim yapmak istediğiniz mahalleyi

ya da AVM, Hastane, Okul, Plaza

gibi noktaları yazabilirsiniz.

Filtrele

Gönderim Yeri Seçin

 

Masa Örtüsü

 

Masa örtüleri hem koruma hem de şık görüntü sunuyor. Farklı özelliklere sahip olan örtüler çeşitli zevklere ve beklentilere hitap ediyor. Ürünlerin ana materyalleri, boyutları, kalınlıkları, desenleri, koruyuculuk özellikleri, kullanım ve temizleme nitelikleri modelden modele değişkenlik gösteriyor. Salon ve oturma odası gibi kapalı alanlarda yer alan masalara uygun örtülerinin yanı sıra balkon, bahçe ve teras gibi bölümlerde kullanılacak açık alan masa örtüleri de sizlere sunuluyor. Renk, baskı ve desenlerin çeşitlilik arz etmesi sayesinde farklı dekore edilmiş alanlara uyan modeller bulmak son derece kolay oluyor. ÇiçekSepeti ile kendi yaşam alanlarınız için ya da sevdiklerinize hediye etmek üzere, beğendiğiniz ürünlerin siparişini hızlı biçimde verebilir, keyifli alışverişin tadını çıkarabilirsiniz.

Masa Örtüsü Çeşitleri

Masa örtüsü modelleri renk, desen, doku, dokuma, aksesuar detayı, kalite, kullanım alanı gibi hususlara göre çeşitleniyor. Tüketiciler açısından önemli olan temel noktalardan biri desen, kalıp ve renk olduğundan bu anlamda geniş bir ürün çeşitliliği bulmak mümkün oluyor. Açık renkli masa örtüleri, ekose örtüler, mevsimlik seriler, tek renk olanlar, dertsiz mutfak masa örtüsü çeşitleri şeklinde uzayan bir liste sizleri bekliyor. Kare, puantiye, oval, şerit, zigzag vb. geometrik desenli masa örtüleri en fazla rağbet görenler arasında yer alıyor. Doğa temalı örtüler de masa alanlarına canlı, enerjik bir dokunuş ta bulunmak isteyenleri cezbediyor. Yaprak ve çiçekli masa örtülerinden kuş motifli olanlara değin pek çok tasarım farklı renk seçenekleri ile sizlere ulaşıyor. Desensiz masa örtüleri de özel baskılı örtüler de geniş renk gamı ile üretiliyor, tek renkten oluşabildiği gibi farklı renk kombinasyonlarını da içerebiliyor. Açık ya da mat renkli kreasyonlardan dilediğinizi seçebilir, masa sunumlarınızın hayallerinizdeki gibi görünmesini sağlayabilirsiniz.

Masa Örtüsü Satın Alacaklara Öneriler

• Mutfak masası örtüsü satın alacaksanız ya da yeme sırasında kullanacağınız bir masa örtüsü arayışındaysanız leke ve su itici özelliğe sahip olanları tercih edebilirsiniz.

• Su geçirmez masa örtüleri masaya sıvı erişimini önleyerek koruma sağladığı için beğeni toplarken kolay kolay leke tutmayan masa örtüleri sizi ekstra zahmetten kurtarıyor.

• Nefes alan kumaştan imal edilen modeller hoş bir görüntü sunuyor, vücuda uyumlu olması ile de beğeni topluyor.

• Kirlenme ve lekelenme direnci yüksek olan örtüler çay, kahve, yemek damlası dökülmelerinde içinizin rahat olmasını sağlıyor.

• Fonksiyonellik arayışındaysanız günlük kullanıma uygun masa örtülerinin çok amaçlı olanlarını inceleyebilirsiniz. Sofra bezi ve piknik örtüsü olarak kullanılan pratik masa örtüleri işlevselliği dekoratif görünüm ile harmanlıyor.

Masa Örtülerinin Özellikleri

Farklı renk ve desen seçenekleri bir yana, masa örtüleri kullanım nitelikleri bakımından da çeşitlilik gösteriyor. Farklı masa ebatlarına ve şekillerine uygun olacak biçimde imal ediliyor. Örneğin 70x120 cm ölçülerinde de 170x250 cm boyutlarında da ürün bulmak mümkün oluyor. Hayli geniş bir ebat çeşitliliği olması sayesinde ne kadar kenar pay bırakacağınıza siz karar verebilirsiniz. Ürünleri içerikleri ve bileşenleri de değişkenlik gösterebiliyor. Pamuk, PES, polyester, PVC gibi malzemeler yaygın biçimde kullanılıyor. Ürünlerin tamamı tek bir malzemeden ya da farklı bileşenlerden oluşabiliyor. Örneğin yüzde yüz pamuklu masa örtüleri de polyester-pamuk örtülerde bulunabiliyor. Böylece farklı gereksinimlere uygunluk şartı sağlanmış oluyor. Masa örtülerini önerilen biçimde yıkamak ve muhafaza etmek de uzun süre kullanım açısından önem arz ediyor. Makinede yıkanabilir örtüleri tavsiye edilen ısı değerlerinde ve sürede yıkamaya özen gösterin. Ürünler üzerinde ağartıcı, çamaşır suyu kullanmamaya özen göstermeniz de uzun vadede avantaj sağlıyor. Geniş ürün yelpazesi ile her daim yanınızda olan ÇiçekSepeti bünyesinde yer alan masa örtüsü çeşitlerini inceleyebilir, beğendiklerinizi hemen sepete ekleyerek hızlı ve güvenli şekilde satın alabilirsiniz.

 

KAPAT

Göndereceğiniz adrese en yakın mahalle, okul, hastane, plaza, AVM gibi noktaları yazabilirsiniz.