Çiçek ve Çikolata
Hediye ve Milyonlarca Ürün
Filtrele
Sırala

Masa Tenisi Setleri

Rekabet duygusunu ön plana çıkaran masa tenisi eğlenceli raket sporları arasında yer alır. İki veya dört kişi ile oynanan masa tenisinde raket ve pinpon topu kullanılır. Masa tenisinde tüm maçlar ortasında ağ kurulu olan düz bir masanın üzerinde oynanır. 19. yüzyılın sonlarında ortaya çıkan ve günümüze kadar ulaşan bu sporda birtakım kurallar bulunur. Bu kurallara göre tenis oynanan masanın şekli dikdörtgen olur. Ayrıca masa için sabit ölçüler belirlenir. Tüm tenis masalarının uzunluğu 274 cm, genişliği ise 152 cm olarak ayarlanır. Masaların yerden yüksekliği de 76 cm olur. Ortaya gerilen ağın zemin ile arasındaki mesafenin 15 cm olması gerekir. Ev içinde, okulda, eğlence mekanlarında ve çok daha çeşitli yerlerde kullanabileceğiniz masa tenisi seti için ÇiçekSepeti’ne bakabilirsiniz.

Eğlendirici Katlanabilir Masa Tenisi Seti

El çabukluğu ve koordinasyon gerektiren bir salon oyunu olan masa tenisi ile kaliteli vakit geçirirsiniz. Arkadaşlarınız ile eğlenmek amaçlı masa tenisi oynayabilirsiniz. Üstelik bu oyunu oynamak için illaki dışarıda bir mekana gitmek gerekmez. Çünkü masa tenisi evin içerisinde de oynanır. Eğer evde yer sorunu yaşamak istemiyorsanız tercih edebilirsiniz. İçerisinde raketten pinpon topuna kadar her malzemenin yer aldığı setler oldukça kullanışlı ve portatif olur. Katlanabilme özelliği sayesinde evin içerisinde her yere taşınabilir. Aynı zamanda bu setler otomobil bagajına konularak her yere götürülür. Yazlığa, sahile veya kampa giderken eğlence aracınızı yanınızda taşıyabilirsiniz. Katlanabilme özelliğine sahip olan masa tenisi setini ÇiçekSepeti ile uygun fiyata satın alabilirsiniz.

Uygun Fiyatlı Masa Tenisi Setleri ÇiçekSepeti’nde!

Online alışverişlerinizde ÇiçekSepeti’ni tercih ederek masa tenisi oyununda gerekli olan çeşitli malzemeleri uygun fiyata bulursunuz Taşınabilir kaymaz tenis filesi, 12 mm katlanabilir masa tenisi masası, 100’lü pinpon topu seti veya masa tenisi raket seti gibi istediğiniz malzemeyi sipariş edebilirsiniz. Bunların dışında ÇiçekSepeti’nde sadece yetişkinlere yönelik ürünler değil aynı zamanda çocuklar için üretilen setler de bulunur. Mesela 3 in 1 aktivite masası olarak geçen portatif masa tenisi setini alarak çocuğunuzun mutlu olmasını sağlayabilirsiniz. Masa tenisi seti fiyatları ile ilgili en doğru bilgilere ÇiçekSepeti üzerinden hızlıca ulaşabilirsiniz.