Çiçek ve Çikolata
Hediye ve Milyonlarca Ürün
Filtrele
Sırala

Masa Tenisleri

Sevilen spor aktivitelerinden olan masa tenisi pinpon adıyla da bilinir. Masa tenisi evlerde, okullarda, spor salonlarında oynanabilir. En az iki kişiyle oynanan masa tenisi keyfini evinizde yaşamak isterseniz file, masa, raket gibi malzemeleri alabilirsiniz. Her yaştan insanın keyifle oynadığı masa tenisini öğrenmek de son derece kolaydır. Masa tenisi malzemelerini ÇiçekSepeti üzerinden inceleyebilirsiniz.

Masa Tenisi Oynamak İçin Gerekli Ekipmanlar

Masa tenisinin basit birkaç kuralı vardır. Pinpon oynayabilmek için özel tasarlanan bir masaya ihtiyacınız vardır. Orta bölümünde masa tenisi filesi bulunan bir masada oynanan oyunda 3 veya 5 set bulunur. 21 sayıya ulaşan oyuncu seti kazanmış olur. Küçük bir masa tenisi topu ile oynanan pinpon son derece keyiflidir. Her yaştan insanın yapabileceği bir aktivite olan masa tenisi keyifli anlar yaşamanızı sağlar.

Masa tenisi raketi ergonomik bir tutma sapına sahiptir. Her iki tarafı da kauçuktan yapılan pinpon raketleri farklı ağırlıklarda üretilir. 150 ile 250 gram ağırlığında bir raket kullanarak keyifli bir maç yapabilirsiniz.

Masa Tenisi Nasıl Oynanır?

Masa tenisi 2 ile 4 kişi arasında oynanabilir. Oyuna başlamak için servis atışı yapılır. Raketle yönlendirilen topun saha içinde tutulması hedeflenir. Masa tenisi oynarken topun önce sizin sahanıza vurması ardından raketle karşı tarafa gönderilmesi gerekir. Evinizde pinpon keyfi yaşamak isterseniz masa tenisi seti alabilirsiniz.

Masa tenisi masası fiyatları tasarıma ve ürün boyutuna göre değişir. Ailenizle ve arkadaşlarınızla sosyalleşmenin en keyifli yollarından biri olan pinpon için indirimli masa modellerini tercih edebilirsiniz.

Masa Tenisi Ekipmanları ÇiçekSepeti’nde

Masa tenisi fiyatları ekipmanların kalitesine ve türüne göre değişir. Pinpon topundan rakete, fileden masaya kadar pek çok ürünü indirimli fiyatlarla bulabilirsiniz. Set halinde alabileceğiniz masa tenisi ekipmanları sayesinde eğlence dolu maçlar yapmaya başlayabilirsiniz.

Masa tenisi raket fiyatları her bütçeye uygun aralıklarda yer alır. Kaliteli malzemelerden üretilen pinpon raketleri dayanıklı ve uzun ömürlüdür. Kampanyalardan faydalanarak masa tenisi ekipmanlarına uygun fiyatlarla sahip olabilirsiniz. İhtiyacınıza uygun kaliteli masa tenisi malzemelerini indirimli olarak ÇiçekSepeti üzerinden satın alabilirsiniz.