Çiçek ve Çikolata
Hediye ve Milyonlarca Ürün
Filtrele
Sırala
BURADAN
BAŞLAYIN

Masa Üstü Objeler

Birbirinden farklı çeşitlere ve yaratıcı fikirlere sahip masa üstü objeleri ile hem kendinizi hem de sevdiklerinizi şımartın. Görsel ve işlevsel özellikleri bir arada sunmayı başaran masa üstü şık objelerden zevkinize uygun olanı bulmanız ÇiçekSepeti ile oldukça kolay.

Kişiye Özel Fotoğraflı Masa Üstü Objeler ile Fark Yaratın

Seçtiğiniz fotoğraflar ile oluşturabileceğiniz karikatür tasarımlı biblolar esprili tarzı ile yüzleri gülümsetiyor. Sevgilinizle aranızdaki birlikteliği sembolize edebileceğiniz karikatürlü ahşap biblolarla hem esprili hem de romantik bir hediye oluşturmanız mümkün oluyor. Ayrıca dilerseniz meslek temalı karikatür bibloları sevdiklerinize hediye ederek onları mutlu edebilirsiniz. Doktor, öğretmen, hemşire ya da polis gibi birçok meslekten kişiler için oluşturabileceğiniz bu objeler ile onları şaşırtın.

Kişiye özel fotoğraflarla eşsiz tasarımlar oluşturabileceğiniz takvimler ile sevdiklerinizin her an yanında olun. Şövaleli bu takvimler ile masanıza estetik bir görünüm sunarken takvim detayı ile işlevsel bir kullanım sunabilirsiniz. Kişiye özel bu takvimleri ister kendiniz için oluşturabilir ister sevdiklerinize anlamlı birer armağan olarak sunabilirsiniz.

Fotoğraflı kristal küpler ise zarif duruşu ile dikkatleri üzerine toplamakta gecikmiyor. Özel günler için ideal bir hediye seçeneği olabilecek masa üstü cam objelerden olan bu küpler ile sevdiklerinizin içini ısıtmanız mümkün. Sevgili, arkadaş, anne, baba ya da kardeş fark etmeksizin tüm sevdikleriniz için oluşturabileceğiniz bu fotoğraflı kristal küpler ile onlara kendilerini özel hissettirmeniz kaçınılmaz oluyor.

Kar küreleri ise her yaşın ve dönemin vazgeçilmez hediye çeşitlerinden biri oluyor. Üzerine fotoğraf ekleyebileceğiniz farklı tasarımlara sahip kar küreleri, meraklısını cezbetmeyi başarıyor. Birçok temada bulabileceğiniz kar küreleri ile anlamlı hediyeler oluşturmanız çok kolay.

Müzikli Masa Üstü Objeler ile Farklı Duyulara Hitap Edin

Her neslin mutlaka tanıştığı ve klasikleşmiş olan müzik kutuları her geçen dönem çeşitliliğini artırarak zevkinize uygun olanı tercih etmenizi sağlıyor. Nostalji sevenlerdenseniz gramofon, atlı karınca ya da fotoğraf makinesi gibi şekillere sahip müzik kutuları oldukça ilgi çekici tasarımları ile konumlandırdığınız her yerde kendini göstermeyi başarıyor.

Müziğe özel bir ilginiz varsa enstrüman şeklinde dizayn edilen müzik kutuları farklı duyularınıza aynı anda hitap ederek sizi kendine hayran bırakmayı başarıyor. İlgi duyduğunuz enstrümanın minyatür bir görseli ile bulunduğunuz ortamı daha pozitif ve size özgü kılmanız mümkün oluyor.

Çevirmeli müzik kutuları, beğendiğiniz dizi ya da filmlerin klasikleşmiş müzikleri ile ruhunuzu okşuyor. Ahşap çevirmeli müzik kutuları ile hayranlık beslediğiniz başyapıtların müzikleri her an yanı başınızda oluyor. Bu müzik kutularını hediye etmek isterseniz fotoğraflı müzik kutusu seçeneklerinden birini tercih ederek hediyenizi daha da anlamlı hale getirebilirsiniz.

Yerel motifler ilgilinizi çekiyorsa otantik enstrümanlar hem kullanım hem de dekorasyon açısından tercihleriniz arasında yerini almaya aday olabilir. Bambudan yapılan ahşap flütler zevkinize uygun görseller içeriyor.

İşlevselliği ile Öne Çıkan Masa Üstü Objeler

Dekoratif özellikleri ile göz doldurmanın yanı sıra farklı özellikler de sunan masa üstü dekoratif objeler ile çalışma alanınızı daha kullanışlı kılmanız mümkün. Farklı tasarımlara sahip biblolarınızın saat özelliği sayesinde zevkinize hitap etmenin yanında işlevsel özellikleri ile tek objenin birden fazla ihtiyacınıza cevap vermesinin keyfini yaşayın. Alan tasarrufu sağlayacak olan bu tip objeler ile sevdiklerinizi şımartacak hediyeler oluşturmanız da mümkün.

Gece çalışmaları için odaklanmanıza yardımcı olacak aydınlatma ihtiyacınıza en güzel seçenekleri sunan dekoratif masa lambaları, gereken aydınlatma ihtiyacınızı karşılamanın yanında farklı dekoratif görselleri ile gözünüzü ayıramayacağınız renk ve desenleri beraberinde sunuyor.

Dekoratif kullanımın yanında gece lambası olarak da kullanabileceğiniz üç boyutlu lambalar, farklı renk seçeneklerini aynı anda sunarak size görsel bir şölen yaşatacak. Hangi renkte yanmasını istediğinize kendinizin karar verebileceği bu üç boyutlu lambalardan dilediğiniz modeli tercih edebilir; kişiye özel tasarımlar da oluşturabilirsiniz.

Her çeşit tasarıma sahip masa üstü objelerden dilediğinizi sipariş ederek siz de kendinizi ve sevdiklerinizi şımartın. Her duyuya hitap eden, kişiselleştirilebilir ürün çeşitliliğini CicekSepeti.com farkı ile yaşayın.